Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a sok negatív, lehúzó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a sok negatív, lehúzó komment? Miért nem küzdenek az emberek?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy itt mikor valaki felteszi a kérdést, hogy nem tudja, hogy akarja-e folytatni, mindenki azt mondja, hogy szakíts! Aztán meg tele van az oldal olyan kérdésekkel, hogy megbántam, már mással van, hiányzik...

Nem lehet, hogy könnyen adják fel az emberek manapság? Nem akarnak küzdeni az emberek a boldogságukért?

Miből eredhet ez a hozzáállás?

Itt most nem csak a sok vállásra gondolok, hanem akár egy kapcsolat első fazisaira is. Sokszor az első piti gond miatt vége egy kapcsolatnak.



2018. márc. 10. 11:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Itt szerintem sokan félreértették a kérdést. Nem olyan dologra gondolok, hogy valakit vernek, megaláznak vagy... Az első ilyen dologra azonnal meg kell szakítani a kapcsolatot.

Amire én gondolok az pl.: nem annyira jó a szex, a csók, nem segít a házimunkában a férfi, rosszul oldják neg az anyagi terheket, zavar h másokat is megnéz az utcán a párom...

Tele az oldal ilyen kérdésekkel. A válaszok pedig legtöbbször az hogy ez nem fog működni, ne eröltessétek, ennek magától kellene jönnie, ez így csak kínlódás,...

Miközben ezek pusztán kommunikációval negoldhatóak. Az pedig már más kérdés, h előfordulhat h valamelyik fél ragaszkodik az eddigihez és esze ágában sincs megváltozni, változtatni, ilyenkor megoldás lehet a szakítás, de nem ezzel kellene kezdeni h szakítasz. Nem lesz olyan kapcsolat, ahol nem merülnek fel problémák. Az pedig hogy ha valaki azt gondolja h a problémák megoldására tett kísérlet=szenvedés, annak nagy bajai vannak/lesznek a párkapcsolataival, és csak sajnálni tudom azt, aki mellett kiköt.

2018. márc. 11. 13:24
 12/12 anonim ***** válasza:

"Miközben ezek pusztán kommunikációval negoldhatóak. Az pedig már más kérdés, h előfordulhat h valamelyik fél ragaszkodik az eddigihez és esze ágában sincs megváltozni, változtatni, ilyenkor megoldás lehet a szakítás, de nem ezzel kellene kezdeni h szakítasz."


Általában ekkor történik meg a tényleges szakítás. A legtöbb ember küzd egy pontig, ha van érzelmi kötődés. Kommunikál, csak a másik semmibe veszi. Sokszor az ilyen kérdéseknél ott van, hogy az egyik fél közölte, hogy mik a gondok és a másik ignorálta. (Milyen szép szó a telibeszrta kifejezésre :D)

És ilyenkor tényleg a szakítás a megoldás. Egy életünk van, az meg pereg. Nem vagyok yolo hívő, de szerintem felesleges éveket elvesztegetni egy rossz kapcsolatra, amikor mással mindkét fél boldogabb lehet.

2018. márc. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!