Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártatok már úgy, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártatok már úgy, hogy valaki elküldte a párotoknak a beszélgetéseiteket?

Figyelt kérdés

Én most vagyok sajnos ilyen helyzetben. Egy fiú egy összeollózott beszélgetést küldött el a barátomnak, ami természetesen nem tartalmazza azt a részt, amikor írtam, hogy nem szeretnék találkozni vele, mert a barátom a legfontosabb nekem a világon és sosem bántanám... A barátom nem hisz az ilyesminek, nem foglalkozik ilyen dolgokkal, de látom rajta, hogy nagyon zavarja, félek, hogy elvesztem.

Ti mit tennétek/tettetek ilyen helyzetben?


2018. márc. 11. 13:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%

nem zörög a haraszt...


valami sunyiság benned csak volt, ha át tudott küldeni rád nézve kompromittáló részleteket a párodnak.


ha vkinek a párja a legfontosabb, egyáétalán minek áll le másokkal bizalmaskodni és ilyen szinten dumálni?


most gondolom be vagy gyulladva, és valamiféle vigaszt vársz itt.


holott sztem arról van szó, hogy vmilyen szinten adtad a lovat a srác alá, a párod háta mögött vmilyen szintű kavarás csak volt, különben nem lett volna mit átküldeni.

2018. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Valami féreérthetetlen mégiscsak lehet abban a beszélgetésben ha nem kiváncsi a többire. tedd a szívedre a kezed...
2018. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Elég nyitott vagyok, és szoktam hülyéskedni, ez mondhatjuk, hogy jellemhibám, de mivel párom is ilyen, ezen nem szokott fennakadni, mert tudja, hogy akitől akarok valamit, annak nem dobálok ilyen poénokat. Ezért is ijesztő duplán a dolog...
2018. márc. 11. 15:07
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem tudsz semmit tenni. Ez a párod jellemhibája, hogy szőnyeg alá söpri a problémákat.
2018. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem hibáztatom a párom, mert nem akar róla beszélni. Csak valami megoldást szeretnék, hogy ne veszítsem el :/
2018. márc. 11. 15:26
 16/17 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy nem hibáztatod. A valóság az, hogy ő okozza a problémát a szőnyegalásöpréssel, ennélfogva csak ő tudna változtatni. Ezen te nem tudsz változtatni. Amit te tehetsz, azt már megtetted.


Ha otthagy, akármilyen szomorú is vagy miatta, nem a te hibád, hanem az övé. Ezért ezen ugyanúgy nem tudsz változtatni egyedül.


Ha ez velem történne meg, csalódnék a páromban.

2018. márc. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
45%
Tök mindegy, te a lelkedet kiteheted érte, ha ő leszar téged meg a problémát.
2018. márc. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!