Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időt várhatok el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt várhatok el a másiktól?

Figyelt kérdés
Azzal küzdök a "párkapcsolatféleségemben", hogy nem tudom mennyi időt várhatok el a másiktól, hogy velem töltse. Sajnos már olyan "beteg" szintre eljutottam, hogy írom mennyi időt tölt velem, és mennyit a barátaival, és ha velük jól érzi magát, és nem velem van, akkor teljesen kiborulok, hisztizek(szerencsére inkább csak magamban),és nem tudom hol vannak a határok...Például: mai napon kb. 5 órát együtt töltöttünk, de töltöttünk volna többet is, csak egy félreértés miatt nem, és utána ő elment találkozni egy barátjával, aki lakótársa is, és kb. délután 3-tól este 11-ig együtt voltak...Ez nekem jogosan esik rosszul, vagy ne ennyire a mennyiségi időt nézzem, hanem vegyem azt is hozzá, hogy velem pl. nem vásárol, hanem mikor együtt vagyunk csak rám figyel, velem törődik...Olyan jó lenne ebben egészségesnek lenni, mert eléggé szenvedek magamtól...:(

2018. márc. 12. 00:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy egyszerűen idegesít, frusztrál ha mással is jól érzi magát..Azt kérdezem magamtól, hogy miért nem velem akar minden időt tölteni, csak ez lenne a szeretet jele...stb. stb..
2018. márc. 12. 00:27
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
Orvos làtott-e? Mert ez, ahogy leírod, beteges.
2018. márc. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha igy folytatod, eldog menekulni a baratod toled.
2018. márc. 12. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Ez beteges. Szerintem te ne akarj kapcsolatot...
2018. márc. 12. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Imádtam az utolsó mondatod második felét. Sokan, akik panaszkodni jönnek ide, nem látják be, de Te igen:


"Olyan jó lenne ebben egészségesnek lenni, mert eléggé szenvedek magamtól...:("


Valóban így van, Magunktól szenvedünk!!! és nem mástól.


1. Egy kapcsolat nem elvárásokra épül. Két önálló, érző és gondolkodó ember, akik úgy döntöttek, egymás mellett és egymástól tanulnak. Egyenrangúak.


2. Ne számolgasd az együtt/külön töltött időt. Olyan dolgokra fecsérled az energiádat, amelyek lelkileg és testileg is kimerítenek.


3. Ha nincsen, keress magadnak saját elfoglaltságot, hobbit. Van élet a párkapcsolaton kívül, párkapcsolat mellett is.


4. Közhelyesnek hangzik, azonban valóban igaz a mondás, amit nem tudok szó szerint, de a lényege az az, hogy engedd el, és önszántából visszajön. Ugyanis minél jobban tukmálod magad a másikra, annál jobban elnyomod őt és ezáltal menekülni fog előled.


5. Lehet az együtt töltött idő csak fél óra is, ha azt intenzíven és szeretetteljesen éljük meg a másikkal. Néhány éves házasok is élnek társas magányban...tehát nem az együtt töltött idő hossza határozza meg, hanem a minőség.

2018. márc. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is ugyan ebben a cipőben járok...van egy srác akivel a párom több órát beszélget naponta. Nekem is rosszul esik, hogy amíg velem csak 1-2 órát tölt, azzal a sráccal akár hajnalokig képes beszélgetni.
2018. márc. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ettől én is kivagyok, hogy a barátaival tök jól érzi magát, egész éjjel képes velük lenni, mikor másnap megy dolgozni. Amikor meg velem van, végig mobilozza a hétvégét, le sem szar, pedig szerelmes belém. Most hogy is van ez?!
2018. márc. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!