Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elvárható a másiktól, hogy szokjon le a dohányzásról?

Figyelt kérdés
Lassan két éve együtt vagyunk a párommal. Nem sokkal a kapcsolatunk előtt szokott rá a cigire, akkor még annyira nem zavart, hisz nem is szívott annyit meg nem is voltunk annyit együtt. Most viszont már egy jó ideje zavar. Cigizik a szobájában, az autójában meg mindenhol. Kérdezgetem tőle, hogy mikor akarja letenni, de normális választ nem nagyon kapok rá.
2016. aug. 4. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha a lakótérben is dohányzik, az elég sok. Én és a barátom is cigizünk, de otthon kb. soha, akkor is az erkélyen.

Szerintem elvárható, de ne nagyon unszold, sokaknak érzékeny téma.

2016. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Dohányzott mikor összejöttetek, így miért lenne elvárható a részedről? Nyilván tudtad, hogy egyszer össze fogtok költözni és több időt töltötök együtt..


Azt pedig meg kell beszélni, hogy a lakásban és lehetőség szerint az autóban se dohányozzon.

Azt én sem tűrném a páromnak. Szerencsére ő van annyira igényes magára és a környezetére, hogy csak szabad levegőn dohányzik. Ezért van erkélyes lakásunk.

2016. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem, de az igen, hogy előtted ne dohányozzon.
2016. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis jó érzés a srácnak, akkor nem gyújt rá magától, rád való tekintettel. Nekem volt egy partnerem aki nem szerette, ha dohányoznak, ezért nem gyújtottam rá soha, mikor együtt voltunk. (általában csak hétvégén) Sosem látott cigizni, pedig dohányos voltam. Aztán egy szép napon (részben miatta, részben egy foghúzás miatt) teljesen letettem a cigit.
2016. aug. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 WheneverYouWant ***** válasza:
Ha szereted fogadd el így... vagy próbáld meg belenevelni azt a jómodort hogy veled egy légtérben ne gyújtson rá..
2016. aug. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát.... Fene tudja. Ezt olyan emberként mondom, aki nem tudja, és nem is akarja tolerálni a cigiszagot.

A barátom cigizett sok éve, mikor megismerkedtünk. Sokáig voltunk csak haveri viszonyban, és ez alatt volt már szó róla, csak úgy semleges témaként, hogy engem nagyon zavar a cigiszag. Aztán abban a pillanatban, hogy köztünk elkezdett kialakulni a romantikusabb kapcsolat, egyből letette a cigit.

Máig nem tudom, hogy összejöttem volna-e vele akkor is, ha nem szokik le....

Ez elég nehéz kérdés.... Egyrészt előbb jött a cigi, mint te, másrészt minden jogod megvan rá, hogy zavarjon...

Ne csak cseszegesd a témával, hanem üljetek le, és komolyan beszéljétek át, hogy téged ez zavar, mennyire zavar, miért zavar, stb. Találjatok ki valamit.

Dohányzás más módja nem opció? A párom már régóta pipázott hébe-hóba, de most mióta velem van, teljesen átszokott arra. Annak finom illata van, és nem 10 percenként csinálja..... Szóval pipa, vízipipa, e-cigi nem jöhet szóba esetleg?

2016. aug. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mivel akkor is dohányzott, amikor összejöttetek, ezért nem tudom mire fel pattogsz.
2016. aug. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Normális választ akarsz?


NEM.


(És ennyi.)

2016. aug. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5 évig voltam együtt egy dohányos pasival. Már előttem is cigizett, de miután összejöttünk, hangoztatta, hogy leszokik. Egy évre le is tette a cigit, aztán szép lassan újra visszatért hozzá. Persze közben állandóan mondta, hogy le akar szokni, kérte a segítségem, de ha meg szóvá tettem, hogy megint sokat szív, akkor én voltam a szemét, hogy miért korlátozom. Elég kevés esélyt látok rá, hogy aki masszív dohányos, az le fog szokni. Nekem jött a szöveg, hogy bármit megtenne értem, na de a cigiről leszokás az más, az nem tartozott a "bármi"-be.
2016. aug. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem elvárható.

Az viszont igen, hogy figyeljen arra, hogy a lehetőségekhez mérten minél kevésbé zavarjon ezzel téged.

2016. aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!