Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Nagyon bonyolult, nyitott kapcsolat. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

4 éves rossz kapcsolatom után össze jöttem az unokatestvérem párjával.. Szóval velem is együtt volt és az unokatestvéremmel is. Tudom csúnya dolog.. De barátságbol, szerelem. Aztán el voltunk így 1 évig míg nem jöttek a féltékenykedések. Sokáig azt mesélte be hogy nem él nemi életét az uncsimmal, és én ezt el is hittem. Aztán rá jöttem hogy de... És sok volt a vita ami csak fajult odáig hogy fel emelte a kezét rám. Aztán ott eldöntöttem hogy ezt el kerülöm és már nem akarom tovább. Azért is mert bántott, és mert nehéz volt azzal élni hogy nem csak én vagyok, és az a másik mindig is meg marad miattam sosem fogja elhagyni..

Aztán el is kerültük egymást kB fél évig. Ő nagyon is el volt az unokatestvéremmel(el is jegyezte), és még lett neki egy másik barátnője is. Addig én is éltem az életem és persze szerettem volna ezek után egy normális komoly párkapcsolatot. Meg is ismerkedtem egy fiúval aki normális volt de hamar rá jöttem hogy nem vagyunk egymáshoz valóak. Éltem a szingli életem, amikor megint meg találtuk egymást az uncsim "férjével" jó is volt minden pár napig. Nem akartam újra kapcsolatot vele ezt közöltem is, de aztán még is lett valami komolyabb köztünk.. Ő elmesélte hogy vele eddig mi történt ki volt a barátnője stb én ezt elfogadtam, nem szóltam. Én nem meséltem a volt kapcsolatomrol 1.mert féltem hogy bántani fog, 2. Mert utánna szóba sem fog állni velem. És ezt a dolgot el halasztottam.. Végül mástól tudta meg hogy míg mi nem voltunk együtt fél évig addig nekem volt ki alakulóban kapcsolatom. És mit is mondjak.. Nem örült neki.. Lehordott mindennek, meg fenyegetett többször is,meg akar verni. Félelemben kell élni és bújkálni. De ma sajnos össze futottunk amikor én épp utaztam el, és meg úsztam egy szájon csapással. Ő szerint nekem nem lehet kapcsolatom mert ha meg talál akkor mind kettőnket meg ver. Szerintetek ennek így kell működnie? Oké hogy nem mondtam el hogy mi történt de akkor is így utólag ez ennyire nagy baj amikor nem is voltunk együtt abban az időszakban? És akkor is az a megoldás hogy meg kell verni? Mi a véleményetek?



2018. márc. 12. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Borsodban mar csak igy mennek a dolgok meg a kemeny eletek a 8 altalanos utan...
2018. márc. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Proletárok mindennapjai.
2018. márc. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Inkább azt tartom érdekesnek, hogy egy ekkora fsztarisznyára három nő is jut és kedve szerint ugrál.

Komoly kapcsolat? Hol, merre, kik között??? Na ne röhögtessetek már...

2018. márc. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Valami normálisat írjátok már légyszíves! Gondoltam hogy csak negatívumok lesznek de legalább valami okos válasz vártam. Most ezt meg fogom mutatni a fent említett személynek. És ez alapján döntünk hogy ki a hibás.. . Szerintem nem jogos amit csinál és ha mások is így gondolják akkor talán elhiszi.
2018. márc. 12. 23:23
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Hogy ki a hibás? Te.

Mert ennél mélyebbre nem is süllyedhetne egy állítólagos nő önbecsülése mint a tied.

Először viszonyt folytatsz az unokatesód párjával aki meg is ver mellé párszor csak, hogy érezd a törődést. Utána megint viszonyt folytatsz vele, de úgy hogy ő már a vőlegénye. Továbbra is ver, fenyeget, te meg itt nyavalyogsz és még te érzed szükségét, hogy vadidegen emberek véleményei alapján magyarázkodj és egyezkedjetek, hogy ki a hibás???

Nektek, a három csajnak nincs szerintem összesen annyi IQ-ja mint neki, pedig szerintem az övé is alulról súrolhatja a 90-et.

2018. márc. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az igen....


Mégis minek mész újra,ès újra vele a dolgokba? S miért magad hibáztatod a dolgok miatt?


A kedves párja tudja miket csinál?

2018. márc. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazad van nagy részben. De igazából nem látsz bele ez ennél bonyolultabb mint ahogy itt leírtam. Sajnos igen nincs bennem önbecsülés, tartás.. És ezért én olyan vagyok hogy el nézek és megbocsájtok mindent.:/
2018. márc. 12. 23:44
 8/12 A kérdező kommentje:
6/7 Igazábol nem tudom.. Nem vagyok már szerelmes de még egy kicsit szeretem. Nem tud Róla.
2018. márc. 12. 23:47
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem..nem...ez inkabb Szabolcsi stilus. A Borsodiak mar muveltebbek.
2018. márc. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Talán nem kellett volna kikezdened vele. És amikor megfogalmazódott benned, h ez talán nem helyes, akkor arra a maradék erkölcsödre kellett volna hallgatni.

Ezek után bocsi, de senkit se érdekel az, h milyen szerencsétlen az életed, mert:

1. Nem kellett volna megtenned

2. Ha tudod, h agresszív, fenyeget, akkor nem kéne mégis a karjaiba rohanni

3. Fogd a maradék gerincedet és többet ne vedd fel vele a kapcsolatot, ne maradj vele kettesben és akkor nem tud bántani.

2018. márc. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!