Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok az én helyembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok az én helyemben? Mi a véleményetek erről az egészről?

Figyelt kérdés

ELNÉZÉST A HELYESÍRÁSI HIBÁIMÉRT, FELVIDÉKI MAGYAR VAGYOK. Köszönöm a megértést.


LÉCCIVES OLVASSÁTOK EL AZ EGÉSZET ÉS ADJATOK TANÁCSOKAT. Köszönöm szépen.


20 éves fiú vagyok. Volt egy néhány tini párkapcsolatom. 13-14 éves koromban voltam először szerelmes egy lányba. Igaz akkor még gyerekek voltunk. Nekem mindig jobb volt interneten ismerkedni, mert kint az utcán félek megszólítani valamilyen lányt, mert félek, hogy elküld a fenébe. Interneten ismerkedtem egy lánnyal, nagyon szép volt, bejött nekem, és én is ő neki. Egyszer elhívott engem, hogy mennyek utánna kicsit megismerkedni jobban egymást. Én féltem a szüleimnek megmondani, hogy egy lány hívott ki engem, hogy menjünk randira. Másrészt azért féltem, mert mi ha hülyét csinál belőlem a lány. Nem lett ebből semmi. XY ilyen “kapcsolatom” volt tini koromban.

Amikor már voltam 15-16 éves körülbelül, akkor elkezdtem írogatni egy szomszéd faluból egy lánnyal. Nagyon jól értettük egymást. Olyan jó értettük egymást, hogy beleszerettünk egymásba. Feltettük a Facebookra, hogy kapcsolatban vagyunk. Cigány volt a lány. Akkor a nagynéném meglátta a Facebookon hogy kapcsolatban vagyok avval a cigány lánnyal, és azt mondta, hogy nem-i szégyellem magam, hogy cigány lánnyal össze tettem magam. De nekem nem zavart hogy cigány a lány, imádom a barna bőrű lányokat. Akkor igen én voltam a hülye, hogy hattam, hogy belé szóljanak az életembe. Igen jót akartak de hadd próbáltam volna ki azzal a lánnyal a kapcsolatot. Anyukámtól kérdeztem tegnap, hogy miért csináltatok akkor cirkuszt ebből az egészből, hogy cigány lánnyal össze tettem volna magam? Hogy nem-i szégyellem magam, hogy ide haza nem hozom nem engedi be a cigány lányt. De még hozzá teszem, hogy a nagynéném lánya annyi éves mint én, és van neki cigány pasija. Anyum mondja hogy keressek magamnak és lányt hogy ne érezzem magam egyedül, mintha az olyan könnyű lenne hogy legyen lány. Mondom neki lehetett volna az a cigány lany. Anyumtól kérdezem, hogy akkor hogyan hogy beengedték hozzájuk haza? És a mamám azt mondja hogy ő lány, hogy hadjam abba. Hogy legyen nekem is akkor cigány lányka. Anyum mondja ha keresek magamnak cigány lányt akkor tünés a portáról. Én nekem nem zavar hogy cigány a lány, csak legyen rendes családból. Vannak olyan cigány családok hogy bordelban élnek és piszokban, vannak olyanok ahol tiszta van. Nem rasszisták a szüleim, se senki a családban csak szeretnének hogy rendes lányra legyen szerencsém. Csak ők kinézik hogy kivel jöhetnék össze stb. Tanultam ebből, hogy nem fogom magam hagyni hogy bele szóljanak az életembe.


Most nem is annyira van szerencsém rendes normális lányokra. Inkább olyan lányokra van szerencsém akik nagy része piszkos munkát végeznek. Depressziós vagyok emiatt is, mert nem tudom mit csináljak. Nem jó nekem egyedül. Hiányzik az ölelés, a női érintések.



MI A VÉLEMÉNYETEK ERRŐL AZ EGÉSZRŐL AMIT MOST LEÍRTAM IDE?

MIBEN VALTOZTASSAK? MIT CSINÁLOK ROSSZUL? Igazán próbálok mindenkihez kedves jószívű lenni, de többsége csak kihasznál, csak akkor ismernek néhány ember amikor valamire van szükségük, és amikor én nekem van szükségem valamire akkor inkább háttá fordulnak.



Köszönöm szépen hogy elolvastátok ezt a hosszú szöveget, történetet, és kérek normális válaszokat.


Köszönöm szépen.


2018. márc. 13. 14:18
 1/2 anonim ***** válasza:

>Nem rasszisták a szüleim, se senki a családban


>és azt mondta, hogy nem-i szégyellem magam, hogy cigány lánnyal össze tettem magam

>ide haza nem hozom nem engedi be a cigány lányt

>ha keresek magamnak cigány lányt akkor tünés a portáról


>Nem

>rasszisták

>a szüleim


Remélem, átjön a szarkazmus. A szüleid rassszisták, amit ők képviselnek, az hamisítatlan, 100%-os rasszizmus. De nem ez a lényeg, sokan azok.


A tanácsom annyi, hogy hallgasd meg a szüleidet, vedd figyelembe, amit tanácsolnak, de te dönts egyedül. Ha te úgy gondolod, hogy a lány jó családból származik és jól meglennétek együtt, akkor válaszd őt. Ehhez persze függetlenedned kell a szüleidtől, érzelmileg mindenképp, de lehet, hogy anyagilag is. Amíg hozzájuk vagy kötve, nyilván komoly hatással lehetnek a döntéseidre.

2018. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne írj magyar oldalra, ha nem tudod normálisan megfogalmazni, mi a bajod.


Nem bántásból, de én a hatodik sor után már beleuntam, hogy lefordítsam, mit akarsz mondani.

2018. márc. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!