Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csók vs szerelem! Mit kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csók vs szerelem! Mit kellene tenni ezzel a kapcsolattal? Van értelme így ennek?

Figyelt kérdés

Adott egy friss kapcsolat (1 hónap). Szinte minden nagyon jól alakul. Nagyon hasonló személyiségek, egyforma hobbik. Ugyan azok a vágyaik, terveik a jövőben. Hasonlóan látják a világot. Elképesztően jól érzik magukat a másik társaságában. Nagyon egy hullámhosszon pendülnek. Elmondható hogy egymás lelki társai.

A szex is folyamatosan egyre jobb, egyre jobban egymásra hangolódnak és egyre jobban bíznak egymásban, megegyezik a szexuális kultúrájuk is.

Mindketten épp egy életkezdési krízisben vannak, ami árnyalja az életüket, de együtt együttes erővel ezt is könnyebben megoldhatnák. Mindketten közel 30 évesek.


Van viszont egy nagy probléma, ez pedig a csók.

Az közzel sem jó, pedig a pár egyik tagjának ez fontos lenne. Nagyon kellene neki, hogy olyan legyen hogy ne akarja abba hagyni. Emiatt a vonzalom sem ideális, és vágyakozás sem teljesedik ki benne igazán.


Mi ilyenkor a teendő? Lehet javulás még a csók terén? Az első randikhoz képest sokkal jobb lett, de közel sem tökéletes.


Szakítanátok emiatt? Kitartanátok mellette? Lenne értelme folytatni?



2018. márc. 13. 15:33
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Én így láttam a dolgokat, mint ahogy leírtam. Az hogy sokban egyformák vagyunk ez tény. Lehet hogy túlságosan rózsaszín ködben láttam a dolgokat, az is lehet hogy valamiért ő látta túlságosan borúsan.


Én túlságosan csak a jókat láttam ebben a kapcsolatban. Ő túlságosan csak a rossz dolgokat. Valahol a kettő nézőpont között lehet a valóság.

Talán ha nem most találkoztunk volna, akkor másképp is alakul!


Szakítottunk, akár jó döntés akár nem, ezt kell elfogadnom!

2018. márc. 17. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!