Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megcsalnátok a barátotokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megcsalnátok a barátotokat, ha nem adna meg nektek mindent érzelmileg? Ilyenkor mit tennétek?

Figyelt kérdés
Sosem csaltam meg senkit, viszont most nagyon “ érik “. Barátommal nagyon viharos a kapcsolatunk, többször szakítottam vele, de mivel eddig szerettem, mindig vissza tudta könyörögni magát. Viszont most megismertem egy fiút, aki mindenben az ellentéte: nem ígérget felelőtlenül, előzékenyen viselkedik, lehet vele beszélgetni és nem idegesíti a személyiségem. Ezt a barátomnak is elmondtam, és azt mondta, nem bánja, ha megpróbálom a sráccal. Próbáltam erre kipaterolni, de hát nem megy, rendőrt meg mégse szeretnék rá hívni. Csaljam meg? Nem bírnék tükörbe nézni utána, de jó lenne már megismerni a másik fiút normálisabban, mert így őt is elvesztem és vele az esélyemet is egy normális életre. Mit tegyek?
2018. márc. 13. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsál vele te elmeháborodott.
2018. márc. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szakítottam, de nem hajlandó elmenni és felfogni, hogy vége
2018. márc. 13. 16:30
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A tiéd a lakás? Albi? Ha albi, költözz ki. Ha tiéd, rendőr!
2018. márc. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az enyém, vagyis hát a szüleimé ráadásul
2018. márc. 13. 16:31
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ha mr szakítottál, akkor azt csinálsz, amit akarsz. Amennyiben nem fogja fel, az ő baja :)
2018. márc. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi az,hogy nem akar elmenni? Hát azért ez vicc. Akkor pakold össze a cuccait és mondjad neki,hogy szevasz.

Ha nincs hova mennie akkor meg felnőttek módjára beszéljétek meg,hivy maradhat-e amíg nem talál magának helyet.

De ha szakítottál vele akkor az mióta megcsalás?

2018. márc. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát mert ő annak venné, mert szerinte járunk... érted :D szerintem nyilván nem lenne az :D amúgy mint embert tisztelem, sose raknám ki, ha ahogy mondod is, megbeszélnénk, de hát ez, hogy nem megy sehova, azért meredek nekem is
2018. márc. 13. 16:41
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem értelek, jó érzés mártírnak lenni? Következetesnek kellene maradnod, a kapcsolatodnak vége, olyan nincs, hogy ő ezt nem fogadja el és ott marad a nyakadon. Igenis épp itt az ideje, hogy megmondd neki, hogy van x ideje (max egy hónap) elköltözni, utána pedig keményebb módszerekhez nyúlni, ha nem akarod elveszíteni az új kapcsolat lehetőségét. Addig is, ha szakítottál, akkor egyáltalán nem minősül megcsalásnak, ha mással vagy.
2018. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy ő úgy fogja fel, hogy jártok? És mi az hogy csak ő fogja fel úgy, hogy együtt vagytok, nézd már meg te hogy fogalmazol: megcsalás, párom, érzelmileg nem ad meg mindent....egy ex mi a fenét adna meg?

Közlöd vele: már nem vagyok a barátnőd, költözz el, mert mással ismerkedem. Ennyi az egész.

2018. márc. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha ki rakni nem akarod akkor mit vársz? Szólj a szüleidnek vagy valami. Meddig akarsz várni hogy elmegy? Ha így áll hozzá sose fog elmenni mert azt hiszi azért nem rakod ki mert nem dondolod komolyan. Igen is tedd ki ha nem megy. Erre fog rámenni egy jobb esélyed a másik pasival.
2018. márc. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!