Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan gáz dolog külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan gáz dolog külön nyaralni?

Figyelt kérdés

A barátom szegényebb családból származik, de mindig olyan családi háttérre vágyott, mint az enyém. Ő legalább 10 éve nem volt külföldön az bécsi adventezéseket leszámítva és most szeretne velem utazgatni. A szüleimmel viszont sokat nyaraltunk, nyaralunk, a családi nyaralás nálunk hagyomány (Róma, Párizs, Firenze, London, Milánó, Barcelona), szeretjük a városnézős, kirándulgatós utazásokat. Nyáron mennék a szüleimmel meg a barátommal is külön-külön nyaralni, de a barátom megsértődött, hogy nélküle képes lennék nyaralni menni (mielőtt megkérdeznétek, miért nem jön 1. a családi nyaralások mindig hármasban mentek 2. a barátom nem jön ki az idősebb korosztállyal, 3. a barátom inkább tengerparti/strandolós/sütkérezős típus, a szüleim inkább városnézős/múzeumjárós típusok)


20 L/27 F


2018. márc. 13. 21:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a párod túl reagálja. Ha ezt eddig is tudta rólatok hogy mik a nyaralós "szabályok" akkor nem értem a gondját. Majd elmentek együtt.
2018. márc. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%
Azt varja hogy ti fizessetek neki az utat azert akar veletek menni mert valoszinu ok nem mennek sehova!szoval csak kihasznal hogy tudjon utazgatni ingyen!nemigaz hogy nem esett le!
2018. márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%

Hát én olyan típus vagyok ebből szempontból, mint te. Sokat utaztunk szülőkkel, városnézés, túra, várak-kastélyok megtekintése soha nem voltunk a parton punnyadósak.

Barátomék családja pont ellenkező és sajnos nekik sem volt lehetőségük utazni.


Tavaly édesanyámmal közösen utaztunk el külföldre, barátom nem csinált ebből problémát. Barátom is szokott barátaival hosszú hétvégézni, utazni, szóval ez így egál.


Nem értem barátodat, elrontani a családi hagyományt, minél több élményt kell a szülőkkel átélni-ha jó a viszony, ezt ő felfoghatná.


Mennyire akadt ki?

2018. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Megmondanám neki hogy igen, képes vagyok elmenni nélküle. Nem vagyunk összenőve, a családi maradás pedig családi.
2018. márc. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
A barátod fura figura. Ha tengerpart, akkor halálra unná magát eleve a múzeumban, ahogy pl. én is. Én nem bánnám ha elmennél, habár szerintem az ember 20 évesen már nem a szüleivel jár nyaralni, habár embere válogatja. Én 23 vagyok,ha nem barátnővel akkor haverokkal.
2018. márc. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%
Nem akkora gáz, de semmiképpen nem felnőtt párkapcsolat. Az az összetartozásról szól, nem a szülőkről
2018. márc. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Mert a családi..., tehát a családodba ő nem tartozik bele! Talán ezt a hozzáállást sérelmezi! Lehet jogosan. Én is rossz néven venném ha így adná elő, hogy megyünk nyaralni a CSALÁDDAL. Majd veled meg máskor... Ne haragudj, de lehet neked sem jó a hozzáállásod.
2018. márc. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Akik furcsállják a szülővel való utazást. Édesanyámmal kettesben utaztunk el, mivel mindig vágya volt az az ország, most megvalósult (mivel apám meghalt, barátai nem értek rá, nem tudott kivel elmenni). Barátom részét nem tudtuk volna kifizetni, ő nem is akart jönni. De én elmentem volna akkor is, ha apám él, mert jó a viszonyom velük, és nem tartom szégyennek.
2018. márc. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Azert utazom a szuleimmel, mert szeretem oket es mert kb. ok az egyetlenek akiket erdekel a mizeumlatoogatas es van penze eljonni velem. Keves huszonevset erdekel a Briitish Museum es van annyi penze hogy eljojjon velem. A baratomnak nincs kozeli kapcsolata a szuleimmel (nincs nagyon ra igenye)
2018. márc. 14. 06:17
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Nem tartom gáz dolognak, nekem is vannak közös programjaim a szüleimmel, bár már általában csatlakozik a férjem.


Azonban nem jósolok túl sok jövőt ennek a kapcsolatnak, mert már másodszorra emlegeted, hogy neki nincs pénze, neked meg van. Ahol ezt így számontartja az egyik fél és problémákat szül, ott fű sem fog nőni hosszú távon.

2018. márc. 14. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!