Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan gáz dolog külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan gáz dolog külön nyaralni?

Figyelt kérdés

A barátom szegényebb családból származik, de mindig olyan családi háttérre vágyott, mint az enyém. Ő legalább 10 éve nem volt külföldön az bécsi adventezéseket leszámítva és most szeretne velem utazgatni. A szüleimmel viszont sokat nyaraltunk, nyaralunk, a családi nyaralás nálunk hagyomány (Róma, Párizs, Firenze, London, Milánó, Barcelona), szeretjük a városnézős, kirándulgatós utazásokat. Nyáron mennék a szüleimmel meg a barátommal is külön-külön nyaralni, de a barátom megsértődött, hogy nélküle képes lennék nyaralni menni (mielőtt megkérdeznétek, miért nem jön 1. a családi nyaralások mindig hármasban mentek 2. a barátom nem jön ki az idősebb korosztállyal, 3. a barátom inkább tengerparti/strandolós/sütkérezős típus, a szüleim inkább városnézős/múzeumjárós típusok)


20 L/27 F


2018. márc. 13. 21:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nem írtam ilyet. A barátomnak RÉGEN nem volt pénze, most már van, de inkább tengerparton napozik, mint várostnéz.

Én a huszonévesekről beszéltem: kevésnek vagy pénze és igénye múzeumokba járni külföldön.

2018. márc. 14. 06:47
 12/17 anonim ***** válasza:
Én személy szerint kompromisszumos megoldással próbálnám megoldani a nyarat. 18 éves koromtól ha volt párom tuti nem la szüleimmel mentem nyaralni, de amikor 25-27 éves koromban nem volt párom akkor elmentem velük. Megpróbálnám ugy, hogy őt is legalább megkérdezném van e kedve jönni, és ugy alakitani hogy mindkettőtöknek legyen be olyan amit akár csak az egyik szeret. Ő elviseli a múzeumot, te elviseled a vizes pihenest. Ha ez nem kivitelezhető, akkor sztem ne is nagyon húzzátok egymás idejét, mert 5 év múlva sem fogtok megegyezni hova menjetek nyaralni, az igényeitek sosem fognak találkozni.
2018. márc. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Mi úgy is szoktunk külön utazni, hogy egyébként megtehetnénk, hogy mindenhová együtt menjünk.. Viszont én például imádok a hegyekben túrázni (hosszabb, egész vagy több napos túrákra gondolok) vagy épp igazán meleg helyre menni (30 fok fölött), ő pedig nem igazán élvezi ezeket, így vagy egyedül megyek, vagy valamelyik barátnőmmel. Évente egyszer van egy közös nyaralásunk (egy hosszú hétvége)a barátai társaságommal is, akiket alig látok, mert a társaságból szinte mindannyian más országban vagy városban élünk. Ő is szokott menni városnézős-kocsmázós kiruccanásokra a legjobb barátaival, amiket én nem élveznék annyira. Évente legalább egy olyan fesztivál is van külföldön, amire külön megyünk az eltérő zenei ízlésünk miatt. Emellett évente többször utazunk együtt is, olyankor autót bérlünk, városról városra megyünk, útközben rövidebb túrákat teszünk meg és várost is nézünk, mindketten nagyon szeretjük ezt a fajta roadtrip-szerű utazgatást. Nem lennék olyan emberrel, aki ezen képes problémázni (a párom sem).
2018. márc. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem gáz így, hogy vele mész külön is. Azért mert egy pár vagytok, nem vagytok összenőve, hogy külön ne mehess el a szüleiddel. Pláne, hogy egeszen mas is az érdeklődése az utazások terén, mint Neked és szüleidnek. Lehet, hogy kicsit féltékeny, hogy nélküle is érnek élmények, vagy nem tudom. De majd csak megnyugszik.
2018. márc. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A 20 éves lányom eljegyzett menyasszony volt, és eljött velem egy hétre wellness hotelba, anya-lánya nyaralásra. Nem csinált ebből a vőlegénye problémát.
2018. márc. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
49%

Gáz itt mindenki.... felnőtt férfi más szülőket szeretne magának, hogy tehetősebben induljon? Idióta. Ha már van pénze, akkor legalább rátalált a helyes útra: dolgozni kell, abból lehet valami.

Az mi, hogy nem tud kijönni az idősebb generációkkal, az emberi társadalomban pedig vannak, meg fiatalabbak is - szóval ez is kicsit dzsungellakó dolog.

Te valaha is képes leszel magadat és a párodat (nem ezt, nyilván), és a gyerekeiteket tekinteni a CSALÁD-nak? Vagy, míg a szüleid élnek, addig ti hárman lesztek a család? Valahogy ez utóbbira tippelek.

Ha ennyire eltér az világotok, akkor ebből a kapcsolatból nyilván nem lesz semmi pár hónap múlva se.

Most másodszor olvasva látom, hogy vele is terveztél nyaralást, akkor nincs oka a hisztire. Amúgy se áll jól egy férfinak.

2018. márc. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
A ferjemet az elettarsamat a gyerekim apjat nyilvan. De olyannal akivel meg csak egyutt sem elunk nem. Es a szuleim mindig a csaladom lesznek ami kibovul a sajat csaladommal. De a baratom nem akar kozoskodni veluk. Se atjonni hozzank sensegiteni se megismerni oket.
2018. márc. 14. 16:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!