Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tehetek, ha a gyerek apja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, ha a gyerek apja direkt szórakozik, hogy ne hozhassam el nyaralni? A dolog elég sürgős!

Figyelt kérdés
99tavaszán 8 hetes terhesen jöttem el a lányom apjától. Ivott és vert, nem bírtam tovább. Apasági per, dns- vizsgálat, minden ami ezzel jár, majd 9 évig én neveltem a kislányt. A papa 10000ft tartásdíjat fizetett, majd mikor öt év múlva sikerült túllendülnöm az általa okozott lelki sérüléseimen, összejöttem a mostani Angyal férjemmel. Született egy kislányunk, Ismi ekkor 7 éves volt.Egy év múlva szörnyű dolgok kezdődtek, utólag már látom,minden jól ki volt tervelve. A gyerekem úgy neveltem, hogy mindig hihet a szavamnak, így elhitte az apjának, amiket összehordott neki, és amit visszamondott nekem, én persze rohantzam a gyámügyre,hogy felügyelet mellett találkozhassanak. Válaszlépés: Gyerekelhelyezési per, de előtte rágalmazási... A gy.el. -nél kérte az igazságügyi pszihologust , akinek azt mondta a gyerek, hogy az apját szereti a világon a legjobban, és vele akar élni. Akkor már várandós voltam a kisfiammal.Ezen annyira kibuktam hogy a kórházban kötöttem ki, és majdnem elvesztettem a bébimet. Akkor hát menjen, gondoltam... Most férjhez megy az unokahúgom, akinek a nagylányom a rózsaszóró koszorúslánya. Direkt kértem hogy ne mondja el apának, mert meg fogja akadályozni hogy eljöjjön. Ma mentem volna érte, de tegnap éjjel11:32-kor felhívott, hogy apa mondani akar valamit. Az apja közölte hogy a lány beteg, tőlünk kapta el( a gyerek vasárnap egy hete ment el tőlünk, nálunk mindenki jól van), és hogy nem mehetek érte, majd értesít, hogy mikor. A gyámom elküldtek mert ugye egy hasonló gyámügyi dologból lett a rágalmazási, aminek még mindig nincs vége. a hétvégén rendes láthatásom lenne, nagyon sürgősen tanácsokat kérnék, hogy most mi a fenét csináljak, csinálhatok. S.O.S!!!!
2009. aug. 3. 10:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem olyan rég azt mondta az ügyvéd, hogy a rendes láthatást biztosítani kell a szülőnek. Akkor is ha beteg a gyerek. Elvégre tök mindegy, hogy otthon fekszik vagy nálad. Ha nem biztosítja, akkor nyugodtan mehetsz a gyámhatóságra, hogy nem kaptad meg a gyereket. Ott ezt bejegyzik és két ilyen alkalom után megbüntetik az apát. Ha többször előfordul ez, akkor a gyermekelhelyezést is újra tárgyalhatják!
2009. aug. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen amíg nálam lakott és beteg volt, a gyámra kellett szaladgálnom, és előre vinni az orvosi papírt, de csak ha súlyos beteg volt, 38°-os láz, fertőző betegség... Amúgy vitte mindig, de tudod a legszebb álmomból kelve gyorsan elterelte a szót, és közölte hogy nem adja a gyereket, majd értesít.
2009. aug. 3. 10:43
 3/5 anonim ***** válasza:
De ebbe ne nyugodj bele, mert ezt nem teheti meg! És ha a gyerek azt mondta, hogy az apját szereti a világon a legjobban, az azt jelenti, hogy egyből el is vehetik az anyjától? Ez mondjuk nem tiszta...hogy lehet ilyet csinálni?
2009. aug. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy ha még két évig húzzuk csavarjuk, akkor maradhatott volna, de mióta továbbléptem, apuka nem tud nyugodni. Nem fogom annyiban hagyni, de szükségem van egy-két tanácsra, hogy mit csinálhatok, ha apuci tett róla hogy ne legyen egyszerü rászállni. Pl: Most kinnt vannak a hobbikertben, aminek nem tudom a címét(más sem)és mindkettejük mobilja ki van kapcsolva...
2009. aug. 3. 11:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Költözés jó messzire.. nekünk be vált. :S Persze nem a legegyszerűbb.
2009. aug. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!