Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

A barátnőm ma leult velem beszélni és azt mondta, hogy ha szeretnem akkor lehetek mással is szex terén de együtt szeretne lenni és meglatjuk mi lesz. Nem adott magyarázatot csak annyit hogy így látja jónak.

Most azon gondolkodok, hogy talán már nem szeret vagy megcsalhat?


Zárójel: sokat panaszkodott,hogy miért nézek más csajokat meg néha panaszkodott másra is, de azt hittem hogy ez csak átmeneti rosszkedv.


Bocsi a hibákért de telorol vagyok.


Hogyan tovább?

Köszi!


2018. márc. 14. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Csal vagy "tesztel" vagy hülye. Úgy is mondhatta volna, hogy azt csinálsz, amit akarsz. Pro tip:ha kedves az életed, véletlenül se csináld azt, amit akarsz.

31/f

2018. márc. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

Mi van? Ha szeretnéd őt, akkor miért lennél mással?

Hűséget fogadunk és nem vakságot. Most az, hogy megnézel az utcán néhány csajt, attól még nem dől össze a világ.

Súlyos önbizalom és önértékelési problémája van a kislánynak.


Mit lát jónak? Azt, hogy te mással d..gsz, ő meg azt végig akarja nézni?


Biztos, hogy minden rendben van nála agyilag?

Mert számomra tök kattantnak tűnik.

2018. márc. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet, hogy azért akar nyitott kapcsolatot, mert így akar megtartani... úgyszólván azt akarja, hogy saját akaratodból legyél vele és szabadnak érezhesd magad mellette. Bár én ezt a dolgot nem tartom helyesnek...én szeretek kötődni, de mindenki máshogy viszonyul ehhez.


Amúgy a csajok megnézésén kívül tovább is gondolkoztál más csajokkal? Vagy csak megnézted őket? Mire panaszkodott még?

2018. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Vagy inkább ezzel akarja bevezetni a saját hasonló igényeit...
2018. márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát igazából azért panaszkodott mert nem tudtam úgy időt szánni rá mostanában meg nem kozeledtem úgy hozza mint régebben ezt mondta.

Dehat sok volt a meló én is ember vagyok

A szülinapján is megharagudott mert nem volt már időm semmit szervezni meg venni neki

Kemény hét volt és őszintén szólva elfelejtettem

Tudom, hogy ez az én hibám de nem tudom hogy kell ilyen romantikus férfinak lenni aki a szívét melengeti

Már szexelni se nagyon szoktunk

Lehet eltavolodtunk egymástól.

De szeretem őt és vele akarok lenni

Tudtok tippeket adni,hogy mit kell csinálni?

2018. márc. 14. 16:50
 6/8 anonim ***** válasza:

1.csapda, hogy megteszed e.

2.ő akar félremenni és így legalizálja a félrekufircot

3.bolond

Nincs több ötletem...

2018. márc. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem ő is megnézett más pasikat, akikkel szívesen tovább is menne. Első lépésben "engedélyt" ad neked a mással való szexelésre és ezzel a lendülettel ő felhatalmazva érzi magát erre.
2018. márc. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát figyelj most sajnáljunk?

Felnyomta magát azon, hogy lesz@rtad a szülinapját, de más nőket nézegetni van időd meg energiád. Fordított helyzetben te is pipa lennél.

Nyilván elgondolkodott a dolgon és úgy vélte, hogy végülis nem lennél olyan nagy veszteség a számára. Amúgy csak annyi történt, hogy lerakott talonba (mint ahogy te is őt, tudom most jön az, hogy te nem, VISZONT a tetteiddel, azt sugallod, hogy IGEN!)

Ha neked szabad, akkor neki is, nem igaz?

2018. márc. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!