Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyton fingok és a baratnom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton fingok és a baratnom nem birja elviselni a szagot, mar mar undorodik es elege van. Mi a teendo ilyenkor?

Figyelt kérdés

2018. febr. 12. 02:05
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Étrend változtatás!

Ami nem csak annyiban merül ki, hogy nem eszel babot, káposztát és más fingós kaját. Több zöldség, sokkal kevesebb hús. Kezdetnek egyél meg naponta ezek mellé a változtatások mellé napi 2-3 almát. Egy idő után másabb lesz a székleted a rostosabb kaja miatt és kevesebb a fing.

Ha ezek nem jönnek be akkor orvoshoz menj, mert valami baj van a beleiddel vagy a gyomroddal.

2018. febr. 12. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Az én volt barátom is rengeteget pukizott, ilyen volt az emésztése.

Engem sosem zavart különösképpen, szerettem, szóval, ha ez lett volna a legnagyobb probléma vele akkor a világ legboldogabbja lettem volna :D

Egyébként egy kivizsgálás tényleg nem árt, ha már túlságosan sok.

2018. febr. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Igaza van, én is utálom, mikor valaki állandóan fingadozik.


Ha szar az emésztése, menjen orvoshoz, és ha rátör a dolog, akkor húzzon ki a mosdóba.


Egyszer-egyszer még okés a dolog, de hosszútávon nem.

2018. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem szeret az téged igazán! Nálunk káposztás tészta lesz, attól is beindúl a “kazán”. Egy kapcsolat, ha jól működik, akkor tudnak egymás előtt szellenteni, na mondjuk ki bátran, fingani és szarni! :-) Ezek az élet vele járói. Az álprüdériát félre kell tenni. Biztos sokan mondják, hogy milyen egy állat lehet ez. Akkor pajtás otthon is feszengjél állandóan! Nem lehetne otthon egy kicsit lazítani?
2018. febr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Körömcsiga ***** válasza:
82%
Vizsgáltasd ki magad, valószínűleg ételallergia okozza.
2018. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az étrendedet kell megváltoztatnod, vagy a barátnődet...Viccen kívül, érdemes lenne megkeresni az okát, talán valamit nem tudsz feldolgozni megfelelően (liszt, tej, stb). Mindenféleképpen vizsgáltasd ki magad! De addig sem kell feltétlenül az orra alá dörgetned, néhány métert odébb lehet menni!
2018. febr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a főtt tojás és a nyers hagyma okozza, figyeld meg, milyen kaja után a legerősebb, azt ne egyél! A kivizsgálás nem egyszerű, engem megtükröztek a gyomromon és a beleimen keresztül is, alaposan megkínoztak, és nagy adag antibiotikumot szedettek velem, amitől gombát kaptam, bár sose mentem volna orvoshoz.
2018. febr. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mindenképp emésztéssel kapcsolatos ptobléma. Nézd meg, hogy mi váltja ki legdurvábban. A kenyér, a buborékos italok is a listán vannak a hírhedt szélkeltő ételek mellett.

Kérdezd meg "gyógyszerészedet", hogy mit tud ajánlani gyors megoldásként, ami pl. vizzé alakítja a gázokat.

2018. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Juliusz48 ***** válasza:
Van néhány gyógyszer ami a puffadást csökkenti, akad olyan is ami szagtalanítja ami megmaradt. Sétálj el a patikában és érdeklődj a rövidtávú megoldásról. A kivizsgálás meg nem ártana
2018. febr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:D :D isten igazabol a baratnommel fekudve nevetve irtuk ki a kerdest :) viccnek szantuk aztan most latom eleg komoly tema lett belole :D a harmas valaszolon meg sirtunk ossze estunk ilyet ir a fazon hogy fingadozik :D bazzeee sokat szenvedhett ettol a tematol elegge felhaborodva vaszolt :D amugy mindenkinek koszonom azert a valaszokat rendesek vagytok !
2018. febr. 16. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!