Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan, akinek a férje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek a férje depressziós?

Figyelt kérdés

Romokban a házasságom.

Szerintem a férjem depressziós.Talán hajlandó elmenni pszichológushoz...

Arra lennék kíváncsi,aki kimászott egy ilyen gödörből,annak hogy sikerült?

Hogyan tudnék a legtöbbet tenni érte.

Légyszíves,te,aki az eldobható kapcsolatok híve vagy,ne is fáraszd magad,hogy írsz!

Csak olyan válaszokat várnék,akinek van ebben tapasztalata,hogy milyen viselkedés a megfelelő és mi az amit semmiképp ne tegyek.Szeretném megmenteni a házasságom,de az lenne a legfontosabb,hogy neki segíteni tudjak.

Köszönöm


2018. márc. 16. 07:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt csak úgy tudod, ha ő is akarja. Ha tudatában van a betegségének és elindítja magát kifelé belőle. Orvos? Hosszadalmas de ki lehet belőle jönni aprénként. Mint ahogy alattomosan ereszkedik az emberre, úgy nagyon lassan is jön ki belőle.
2018. márc. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Közülünk nekem van mentális problémám (igaz nem depresszió), és sajnos az utóbbi pár hónap különösen nehéz volt, főleg, hogy testileg is rosszul éreztem magam.


Nem olyan régóta járok terápiára, és végül is segít, de néha olyanokat hoz fel a terapeuta, hogy utána még rosszabbul vagyok egy ideig. Tehát úgy vállaljátok, hogy ennek tudatában vagytok, mert ez egyáltalán nem könnyű.


Viselkedés: semmiképp se mondd, hogy csak hisztizik meg sajnáltatja magát. Ettől egy depressziós ember nem fog talpra állni, csak még mélyebbre taszítod és elmarod magadtól. Fontos az őszinte kommunikáció és a megértés.


22/N

2018. márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Meg kell nézni, hogy van-e olyan dolog, ami kiválthatta ezt nála! Például férfiaknál leggyakrabban munkahelyi problémák, vagy nem olyan dolgot csinál, amit szívvel-lélekkel tud végezni. Ha ezzel van gond, akkor elsősorban ezen kell változtatni.

Te nem nagyon tudsz mást tenni, mint töretlenül mellette állni a nehéz időszakban!


Talán ez segíthet: https://www.youtube.com/watch?v=wwGx90zkPUg&t=504s

2018. márc. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!