Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elhagynátok a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynátok a párotokat akkor, ha depressziós lenne?

Figyelt kérdés
Mostanában elég nagy nyomás van rajtam, emiatt kedvetlen és lehangolt vagyok. Az emberekben is csalódtam már, nem sok kedvem van hozzájuk. Páromnak kezd elege lenni belőlem, emiatt a szakításon gondolkodik. Mondtam neki hogy idővel jobb lesz, ahogy csökkenek a fejem feletti felhők, de neki fontos a többi ember, és a társas kapcsolatok, emiatt szeretne elhagyni. Lehet ezzel a helyzettel még kezdeni valamit, volt valaki ilyen helyzetben?

2017. máj. 21. 21:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Alapból depressziós emberrel nem jönnék össze, de ha már a párom lenne, és úgy lenne depressziós, mellette lennék. Tudom is, hogy milyen, mikor a sötét köd rászáll az ember agyára.
2017. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

aki menni akar menjen.

semmi értelme ostoba ígéretekkel magad mellett tartanod, főleg, ha ő már eldöntötte.

beszéljétek meg.

2017. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a depressziód a problémája, van ott valami más is a háttérben. Aki szeret, az nem hagy el ezért.
2017. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%

"Mondtam neki, hogy idővel jobb lesz [...] de neki fontos a többi ember, és a társas kapcsolatok, emiatt szeretne elhagyni."


Rendben, szia! Mást nem tennék hozzá, pedig ragaszkodó vagyok és érzelmes. De itt megtörne bennem valami, az biztos.


F

2017. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"neki fontos a többi ember, és a társas kapcsolatok, emiatt szeretne elhagyni" - ezzel azt mondja, hogy a többiek fontosabbak.


El lehet menni úgy is kikapcsolódni, hogy nem szakít veled. Ez úgy hangzik inkább, mint aki ürügyet talált erre. Önzésnek találom a hozzáállását, persze kérdés, hogy hogyan bántál vele, és lát-e kilátást ebből, vagy csak azt látja, hogy mélyebbre ásod magad.

2017. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Az,hogy nagy nyomás van Rajtad, kedvetlen vagy éls lehangolt még nem törvényszerű,hogy a depresszió tünete, manapság 10 emberből 8 leírhatja ezt magáról.


Én is azt mondom,hogy nem ez az ok amiért el akar hagyni a párod. Üljetek le, beszéljétek meg, kérd,hogy legyen őszinte Veled.

A nagy nyomás ami Rajtad van miből ered?Munkahelyi/anyagi gondok?

2017. máj. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nem, miért tennék ilyet? Pont, hogy ilyenkor dől el, hogy ki az igazi barát/szerelem.


Az egyetlen veszély, hogy rám is átragad. Mivel alapból melankólikus vagyok, ezért én sokaknak automatikusan depressziósnak számítok (pl. egy szagvinikus, mindig happy és optimista embernek én már depresszív vagyok...)

2017. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"de neki fontos a többi ember, és a társas kapcsolatok"

Mondok egy nagy titkot: úgy is tud a barátaival találkozni az ember, ha közben van neki otthon egy párja.


Itt inkább az lehet a baj, hogy a haverok sokkal fontosabbak neki, mint te, de ezt nem a betegséged okozza.


21/L

2017. máj. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A legrosszabb ***** válasza:
27%
Eleve nem is jönnék össze depressziógyanús nővel.
2017. máj. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

A depresszió az egy betegség, szóval elhagy téged, amikor beteg vagy. Szép.

Amúgy tuti depressziós vagy? Mert szerintem max "depis", ugyanis semmi súlyosat nem írtál, pl. nem eszel és kórosan lefogytál, nem jársz be a munkahelyedre csak fekszel az ágyadban, öngyilkossági gondolatok stb. Azt se írtad, hogy mennyi ideje tart ez az állapot. Mindenkin lehet nagy nyomás, és az akut emberundoritisz sem olyan kirívó, a csalódások után mindenki bezárkózik egy időre.

2017. máj. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!