Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem vagyok biztos a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok biztos a gyerekvállalással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
8 éve együtt vagyunk a feleségemmel,ebből 5 éve házasok(38f 34n). Az esküvő után én szerettem volna gyermeket vállalni de ő még nem érezte készen magát rá.Azóta eltelt 5év,nemmondom hogy annyira rózsás a kapcsolatunk,de elvagyunk egymással.Mostanában viszont ő kezdi mondogatni,hogy szeretne gyermeket,én meg próbálok mindig kitérni,halasztani,mert nem vagyok benne biztos,hogy tőle akarok. Rájöttem,hogy az az igazi bajom,hogy ő nagyon irányító tipus,kissé rugalmatlan,nyers és ez zavar engem,sokszor elnyomva érzem magam. Jó ez a határozottság az élet többi területén ,de velem szembe elég zavaró. Már beszéltem is vele erről,ideig óráig kedvesebb de ha valami feszültség van akkor mindig fölveszi azt a stílust.Viszont látom másokba is a környezetemben a hibát,ezért félnék új kapcsolatba kezdeni.Mit tehetnék?
2018. márc. 16. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínű ez a gyerek után még sokkal rosszabb lesz, olyankor még az egymást nagyon szerető párok is összezörrennek sokmindenen.

Bár az is lehet, ez közelebb hoz titeket. Ilyen is volt.

Általában a nyílt, erős jellemű emberek nincsenek tele feszültségekkel, lehet, ő egy kenyérre kenhető angyal lesz, ha gyerek kerül a képbe.

Ez csak a gyakorlatban derül ki. :(

2018. márc. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor öt évvel ezelőtt feleségül vetted, akkor ígéretet tettél, hogy jóban, rosszban, egészségben, betegségben vele leszel. Mégis hogyan merülhetett fel benned, hogy új kapcsolatba kezdenél? Nem tini vagy, hanem házas! Mással szerinted nem jutnál el odáig 8 év után, hogy nem minden csak rózsaszín felhőkből áll? Légy férfi, oldjátok meg a problémákat!
2018. márc. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Izabella220 ***** válasza:
Nincs ezzel semmi probléma ha ezt érzed.Mindenki elbizonytalanodik a kapcsolatban,mint ahogy én is voltam már így.Meg szinte ki nem.Ha most ezeket érzed tisztázd le magadban kezdenél e új életet.Megéri e maradni ha már most érzed h valami zavar.Gyerekkel szétmenni már nem olyan egyszerü.Egy életen át am is nehéz valaki mellett megmaradni.
2018. márc. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Izabella220 ***** válasza:
A jóban rosszban két emberen múlik.Ha már leéltek már 25 vagy 30 évet akk én is azt mondom jóban rosszban.De az emberek változnak és ha valami rossz akk ne éljen benne 30 évet,mert azzal nem csak saját magát teszi boldogtalanná hanem a másik felet is.
2018. márc. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!