Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúnak párkapcsolat mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúnak párkapcsolat mellett nőnemű barátok, ismerősök, mint szakítóok?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról, ha a lány azt képtelen elfogadni egy fiúnál, hogy nőnemű lényekkel baráti kapcsolatokat ápol?


Lényegében minden nőnemű kapcsolat zavaró számára.


2018. márc. 16. 09:40
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Azt, hogy nem egészséges, nincs önbizalma és van vmiféle mentális problémája. 26/N
2018. márc. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem normális, de csak mert én is ilyen vagyok. Sajnos van “lány barátokból” származó rossz tapasztalatom. Ez van, ha valakinek nem tetszik, akkor kell keresni olyat aki hasonlóan gondolkodik.
2018. márc. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na jó, de ennek vannak szintjei. Egyrészt a kapcsolattartás gyakorisága (napi, heti, havi, vagy még ritkább), ill. típusa (találkozások, vagy csak virtuálisan).


Itt most arról van szó, hogy bármilyen gyakorisággal vagy típussal is elítélő.


Komolyan ennyire baj, ha face-en írogat valaki? (nem OLYAN céllal, ezt fontos kihangsúlyozni!)

2018. márc. 16. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem ertem miert nem szakitasz??

Keress olyan lanyt akit nem zavar,mert neki meg sok fiu baratja van.

Hidd el sok ilyen vagy

2018. márc. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ha pl. havi rendszerességgel beszélsz egy csajjal, az már eleve nem barát, hanem csak egy ismerős/haver akivel néha megbeszélitek mondjuk, hogy mi történt a másikkal. Ez még alap esetben nem kéne hogy zavaró legyen, mivel nyilván való lenne, hogy nem ugyan olyan de még csak hasonló szinten sincsenek a barátnőddel. Az már tényleg elég zavaró lehet, ha napi rendszerességgel beszélgetsz egy lánnyal, megosztasz vele túl sok bizalmas dolgot, stb. Akkor én is úgy érezném, hogy valaki bepofátlankodott a területemre, nem érteném, hogy erre miért van szükség, akkor én minek vagyok ott? Kell, hogy legyen valami éles határvonal ami megkülönbözteti a lány ismerősöket a barátnődtől. Ezt ha a lány nem érzi, ott már eleve halott a dolog, legyen az napi, heti, havi rendszeres kommunikáció egy másik nőnemű lénnyel aki nem a barátnőd.

Csak a saját példámmal tudok élni: barátom régebben sokat mozgott lányok között. Volt egy csaj akivel elég sokat lógott, beültek inni ketten, feljárkált hozzá a lakására, még volt, hogy ott is aludt. Na most érthető módon nem tudtam hova rakni ezt az egészet, hogy erre minek van szükség egyáltalán? Persze közben velem volt. Olyan dolgokat is elmondott neki rólam amiket szégyelltem és csak neki mondtam el. Persze nem mondtam, hogy ne mondja el senkinek mivel úgy gondoltam, hogy ez egyértelmű mivel csak vele osztottam meg. Ekkor érzékeltem hogy kettejük közt elég magas a bizalmi szint - ez a csaj soha a qrva életbe nem fogja magát előttem “tisztázni”, hogy ne aggódjak, ha legközelebb találkozni fog vele, nyilván bele fogok gondolni dolgokat. Kicsit olyan, mintha ellopta volna tőlem a barátomat.

Vannak olyan kapcsolatok, ahol egyik félnek sincs baja azzal, hogy a másik ellenkező neműekkel barátkozik, viszont egyértelműen éreztetve van az illetővel, hogy különlegesebb mint a többi csaj. És mondanom sem kell, ehhez nem elég, hogy szóban kifejezed. :D

2018. márc. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!