Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat mellett bulizni járni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat mellett bulizni járni?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire elfogadott az, hogy egy komoly kapcsolat mellett a nő elmegy bulizni a barátnőivel és barátaival? És ráadásul isznak is még, nem is keveset?


19 éves vagyok, 1,5 éves kapcsolatban élek a párommal. A párom utál bulizni, elítéli az alkoholt is. Én viszont fiatalabb koromban imádtam eljárni bulizni. Mióta együtt vagyunk egy egyetemi bulin voltam a barátnőimmel. A jövő héten is megyünk majd a barátokkal, de a párom nem örül neki és meghagyta hogy max egy felest ihatok meg. :D

Szerintetek is ennyire elítélendő a piálás és bulizás kapcsolat mellett?



2017. nov. 29. 20:42
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Egy kapcsoatba az fér bele, amit mindkét fél elfogadhatónak tart. Mi hiába írunk itt bármit, nem mi vagyunk veled kapcsolatban. Ha nem tudtok a pároddal dűlőre jutni, akkor elválnak az útjaitok. Ennyi
2017. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem normális az, ha eljár bulizni, nyilván mértékkel és nem minden hétvégén csont részegnek kell lenni.


Attól, hogy valaki nem szeret bulizni, attól még a másik szeret. Nem kell attól megváltozni és feladni magad az ő kedvéért.


Ha meg neki probléma, akkor miért olyan csajjal jött össze, aki szeret bulizni, na?

2017. nov. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

El kell fogadnia ha igazán szeret hogy te nem az a mindig otthon ülős típus vagy, amivel nincs is semmi baj.

Attól mert valaki néha bulizik, iszik szerintem tök természetes dolog, attól még nem fogod megcsalni.

Egyébként nekem is van párom, barátnőmnek is még is ugyanúgy elmegyünk néha bulizni. Amúgy is ha valaki szeret valamit csinálni, egy kapcsolat miatt ne mondjon már le arról amit szeret, egy kis kikapcsolódás ha neked a buli az akkor jár neked.

De válaszolva a kérdésedre nem elítélendő.

Ez a max egy feles meg olyan gagyi nem beszélve arról hogy pénzkidobás.

2017. nov. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mivel nagyon nem egyformán gondolkodtok,így ez a dolog fog még nektek problémákat okozni.
2017. nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én csinálok programot a barátnőimmel és a haverjaimmal is, a férjem szintén. Szerintem ez kell is, legyenek barátaink is. Sosem csalnám meg, ezt tudja ő is. Szerintem ez bizalmi dolog :)
2017. nov. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez még simán belefér - a bulizás nem egyenlő a pasizással (pláne ha amúgy is baráti társasággal mész) jól pedig érezhetitek magatokat külön is.

Minden a bizalomról szól. Ha megbíztok egymásban, akkor ez nem jelenthet gondot, viszont ha nem, akkor később még abból is probléma lesz, ha 10 perccel később érsz haza a melóból..

2017. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden a bizalmon múlik szerintem. Mi lazán eljárunk néha külön szórakozni (más fajta zenei koncertek, pubok barátokkal, sőt, külön fesztiválozunk évente legalább egyszer), nincs belőle konfliktus és nem szabjuk meg, melyikünk mennyit ihat, amikor a barátaival van. Ennek a gondolata is abszurd számomra, nem vagyok az anyja, de egy 5 éves kislány se, akinek meg lehet mondani, mit tehet és mit nem, ismerem a korlátaimat. Igaz nem is próbálta soha megszabni a férjem hogy hová mehetek, mikor és kivel (nyilván szólunk egymásnak, ha valami programot szervezünk és természetesen fordítva ugyanígy működik), ha nem így lenne, nem lennénk együtt, senkitől se tűrném el, de ő se.

Rátok fér egy alapos beszélgetés szerintem, valamilyen kompromisszumot csak találtok..

2017. nov. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!