Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nem hajlandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem hajlandó kompromisszumot kötni?

Figyelt kérdés
Felmerült egy probléma a párommal, kértem tőle, hogy jussunk kompromisszumra, de hajthatatlan. Nem érdekli, hogy az ő döntése nekem rosszul esik. Egyáltalán érdemes folytatni tovább?
2018. márc. 16. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor bizony egyedül kell maradni egy életre. Egy párkapcsolat nem létezik kompromisszumok nélkül...
2018. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Hónapokon keresztül voltam ilyen helyzetben. Én mindenen változtattam amit csak kért..odafigyeltem, Ő le sem sz*rta az én érzéseimet / kéréseimet. Nem vette komolyan amiket mondtam..eredmény --> véget vetettem az egésznek. 2 éves kapcsolat volt, az utolsó fél évben szenvedtem lelkileg. Betelt a pohár, ennyi volt.

Ha érdemesnek érzed a dolgot, akkor ültesd le komolyan, határozottan és beszélgess el vele..ha kell ijessz rá hogy vége lesz ha nem lesz változás/kompromisszum.

2018. márc. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha ő még egy nőt szeretne, te megnemakarod ezt, akkor nincs értelme folytatni.
2018. márc. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyban függ attól, hogy mi a probléma és mit szeretnél. De ha felmerül ez a kérdés, akkor nem, láthatóan te már döntöttél is.
2018. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Noren1989 ***** válasza:
100%
Miről van szó egyàltalàn? Költözès, gyerekvàllalàs? Vagy esetleg valami könnyedebb tèma? Azèrt ennek függvènyèben màs súlyú a dolog...
2018. márc. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!