Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szerint nem vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerint nem vagyunk eleget együtt. Nektek mi a meglátásotok?

Figyelt kérdés

3 éves kapcsolat, 22 évesek vagyunk, szülőkkel élünk.

Barátom dolgozik, és egyetemre járok.

A barátom munkaideje változó, sokszor van, hogy hétvégén is dolgozik.

Én hétfőtől csütörtökig vagyok iskolában, reggel 8-kor indulok és 17-re érek haza. Csütörtök, péntek, szombat alszom a barátomnál, és az egész hétvégét együtt töltjük ha nem dolgozik. Többnyire hétköznap is össze futunk egy-két órára(mondjuk hétfőn egy sütire, vagy kedden egy sétára).

Ő totál kikelt magából most hétvégén, hogy van, hogy ő dolgozik péntek szombat vasárnap, és így semmit nem vagyunk együtt, és miért nem alszom ott hétköznap nála.(Nem egyidőben kelünk, plusz neki ott a családja is, nem fogom elfoglalni a fürdőben a helyet). Csak én alszom nála, ő sosem nálunk(anyukám alkoholista és olyanok miatta a körülmények, hogy nem akarom ide hozni a párom, mert sokszor van, hogy anyukám mondjuk hány és én takarítom fel az éjszaka közepén). Ő totál kiakadt rám, hogy én nem szeretem és így ennek nincs értelme.

Én mondtam neki, hogy NEM élünk együtt. Nem fogok más család nyakára esni tanulóként, hiába vagyok 22.

Ő ezt nem érti meg, és a családja sem.

Már ígyis heti 3x fogyasztom ott a vizet.

A barátom iszonyatosan megsértődött rám.

Szerinte a találkozás csak az én döntésem, és miattam vagyunk alig együtt.(Most úgy néz ki a hete, hogy péntek-szombat hajnalos, tehát 3-kor kel hajnalban, én pedig nála alszom). SZerinte ennek nincs értelme.


2018. márc. 18. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hányszor akarod még kiírni ezt a kérdést?


Ha nem tudtok kompromisszumra jutni, akkor felesleges az egész kapcsolatotok. Ennyi.

2018. márc. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnálom Kérdező a szituációdat, nem lehet könnyű egy ilyen szülővel. Apukád? Testvéred van?

Értem én hogy nem akarsz terhükre lenni, de szerintem ne így tekints rá, hogy teher vagy, hisz szeret, szívesen látnak.

Azokon a heteken, amikor hétvégén dolgozik szerintem aludj ott nyugodtan 1-2 hétköznapi estén. Állj hozzá rugalmasabban, nagyon mereven ragaszkodsz a szituációhoz.

2018. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%
Miért bonyolítod ennyire a dolgokat? Csak veled akar lenni de pedig kifogásokat keresel. Aludj ott nála ha szeretné,más csaj örülne ha így vágyna rá a pasija.
2018. márc. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 *te
2018. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az a meglátásom, hogy ennek tényleg nincs értelme. Legalább harmadjára kérdezel erről. A körülmények változnak, mert mostmár dolgozik is hétvégén, de a probléma mindig ugyanaz, állandóan ezen áll a bál, hogy te nem akarsz ott aludni hétköz ap, mert tanulsz, meg máskor keltek meg egyebek, ő meg mide képp azt akarja, mert neki a hétvége nem elég, és akkor sem volt az, mikor még nem dolgozott. Meg mint korábban írtad, ha nem az van amit ő szeretne, mindig balhé van.

Te ragaszkodsz a kis berögződött hétközbeni életedhez, ekkor kelsz, ekkor fekszel, közben suli, tanulás, és te e közé nem akarod beszorítani a barátod. Ő meg folyton ezen parádézik, mert ő meg a ló túlsó felén van, aki folyton rajtad lógna minden szabadidőben.

És visszatérően ez a vita forrása, te nem akarsz engedni, ő meg ezt nem akarja elfogadni. Szóval akkor mi értelme is van a kapcsolatotoknak?

Szerintem te ne szereted már igazán, azért ágálsz ennyire. Ha szeretnéd, akkor nem keresnél folyton kifogásokat, hogy miért nem akarsz hét közben legalább egyszer ott aludni. Ő meg nem akarja megérteni a te helyzetedet, mert minden csak úgy lehet jó, ahogy ő gondolja.

Szóval gondolkozz el a dolgon, hogy milyen létjogosultsága van még ennek a kapcsolatnak. Mert így totál semmi értelme, egyikőtök se akar engedni csak löki a saját hülyeségét, miközben erőltettek egy egyértelműen nem működő kapcsolatot.

2018. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!