Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiket megcsalt a párja és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izabella220 kérdése:

Akiket megcsalt a párja és adtak még 1 esélyt nem bánták meg utólag? Együtt maradtak vagy csalódtak?

Figyelt kérdés
2018. márc. 14. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én megtettem, sajnos csak nagyobb szenvedés várt rám, csak romlott utána a helyzet...

Itt vagyok 30 évesen elég komolyan traumatizálva az egésztől

2018. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kár volt. Be kellett volna látni, hogy vége van.
2018. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Adtam, de csak 2 hónap lett belőle és kiderült, hogy továbbra is megcsalt. Megbántam, azóta elváltunk.
2018. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Adtam, bár ezt nem így mondanám, mert nekem nem volt nagy megrázkódtatás a két megcsalás, amiben részem volt. Csak a hazudozás zavar. Nem bántam meg, végül szétmentünk, de teljesen más miatt.
2018. márc. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még hozzá is mentem egy kis "haragszomrád" után (én barom).Eredmény: ott csalt, ahol tudott.Elváltam tőle.Azóta senkinek sem adok másik lehetőséget, ha félrekefélésen kapom.Maradjon abban a lyukban, ahová volt olyan kedves félrejárni.
2018. márc. 15. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van köztetek olyan ahol már közös gyerek is volt?
2018. márc. 15. 08:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Mikor én csaltam volt gyerekünk, együttmaradtunk, de végül szétmentünk más oknál fogva.
2018. márc. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
4 meg 7 vagyok. Ahogy az nálam is látszik, ha nem nagy lelki törés a megcsalás valamelyik félnek akkor nem ezzel kell foglalkozni, hanem hogy mi van a kapcsolattal. A megcsalásnak maga is jó kiindulópont. Miért volt? Lehet ártalmatlan is oka is, teljesen jó kapcsolat mellett. De rámutathat arra is, hogy nem jó köztetek a kapcsolat, csak nem vettétek észre / vagy nem kommunikál valamelyikőtök.
2018. márc. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

5-s vagyok.


Nálunk lett egy közös gyerek is.Ez viszont nekem nem volt kifogás a váláshoz.Tisztában voltam azzal, hogy egyedül nehezebb lesz az életem, de inkább ez, mint nézzem azt az embert hosszú időn keresztül, aki a második lehetőséggel, amit kapott, visszaélt.

11 éve történt a válás, azóta sem találtam komolyabb partnerre, de 3 éve már nem is próbálkozom.Egyszerűen belefáradtam, és rájöttem, hogy egyedül sokkal nyugodtabb vagyok.Azt sem bánom, ha ez végleg így marad.

2018. márc. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Lett közös gyermek is, de nem akadályozott meg a válás beadásában. Visszaélt a bizalmammal, már nem volt értelme tovább.
2018. márc. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!