Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok újabban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok újabban, pedig nincs rá okom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal másfél éve vagyunk együtt, mivel távkapcsolat, igy a hétvégékre korlátozódik a találkozás, hétköznap beszelgetunk neten, vagy skypeolunk. Ezzel sosem volt semmi baj. Tavaly tavasszal (2016) szakítottunk kb egy napig, mert a személyes beszélgetéskor rájöttünk, hogy folytatni szeretnénk. Ez az egész viszont engem nagyon megviselt, és bár én nagyon szerelmes voltam, még hónapokig nem tudtam eldönteni, hogy ő hogy érez. Azt tudtam, hogy szeret, de valahogy nem olyan volt. A nyár végére sok programunk lett, nyaralni mentünk stb, működött minden. Azóta csak egyre jobb a kapcsoltunk, tényleg azt érzem az utóbbi idoben hogy szinte rajongunk a másokért. Nemrég vendégségben voltunk, es mikor kimentem mosdóba, hallottam ahogy rólam beszélt, rá nem jellemzően érzelmesen, de nagyon jó volt hallani amit mondott.

Na tehát ez igy a kapcsolatunk. De pár hete folyamatosan fetekeny vagyok, pedig szerintem nem adott rá okot, és magamnak sem tudom megmagyarázni miért. Nem szoktam ellenőrizni a privat dolgait, hiszen próbálom magamba is azt sulykolni, hogy megbízunk egymásban. De ha pl facebookon új lány ismerőse van mindig megnézem, es rögtön hülye elmeletek mennek le a fejemben arról, mi lehet köztük. Illetve a múltkor valahogy az instagramjat néztem, es láttam, hogy követi az exeit. Mikor tudom, hogy pár hónapja még o mondta, hogy csak a haverjait, focicsapatokat és engem követ instan. Annyira rossz, mert ezt így még leírni is tök beteges, nem igy ismerem se magam, de őt. De lassan az őrületbe kergetem magam az ilyen kis baromságokkal. Skypeon is csak velem beszél, mégis aktív olyankor amikor nem beszélünk. Nem tudom, tuti nem vagyok normalis. Mert amikor beszélünk vagy együtt vagyunk, akkor mindent elárul a metakommunikáció amit felém közvetít arról, hogy mennyire szeret. Nem szeretném neki mondani a félelmeim, mert én magam is hülyén érzem emiatt magam.

20/L



2018. márc. 18. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem távkapcsolatban, de voltam hasonló helyzetben. Volt egy megérzésem, hogy valami nem oké, pedig semmi jel nem mutatott rá és a szakítás után derült, hogy jól gondoltam, tényleg megcsalt. Ilyen ez a női megérzés. Természetesen ez nem garancia, nálatok se biztos, hogy így van, de sajnos az a tapasztalat, ha valamiért ez előjött belőled, ha nem vagy féltékeny típus, akkor lehet, hogy ráéreztél valamire.
2018. márc. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, hogy van valami alapja a megérzéseidnek, ilyenkor pedig jó ha résen vagy, viszont meglehet, hogy túl sokat agyalsz ezen és már apróságoba is többet látsz. Nekem is volt egy ilyen időszakom annak ellenére, hogy nem fagyok féltékeny típus és sosem voltam az, de az én esetemben kiderült, hogy alaptalan volt a félelmem és valójában csak attól féltem, hogy elveszíthetem, mert köztünk is nagy volt a távolság és csak két hetente tudtuk megoldani, hogy találkozzunk. Szóval lehetséges, hogy nálad is ez csak ilyen átmeneti dolog, másfelől meg azért elég régóta vagytok együtt, nyilván ismered őt és bízol benne. Szerintem amíg nem ad rá okot, addig felesleges ezen stresszelned, ha nem akarod, hogy idővel rámenjen a kapcsolatotok. Esetleg beszélhetsz vele a félelmeidről, csak ne vond kérdőre, hogy miért követi az exeit meg hasonlók.
2018. márc. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! Totál ugyanezen megyek keresztül.
2018. márc. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!