Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
A párommal egy éve vagyunk együtt. Nemrég kiderült, hogy ittasan egy lányt tapizott, aki hagyta magát. A párom hazudott nekem erről az esetről. Van még egy két dolog amiben hazudott nekem, igaz ezek kis apróságok. Féltékeny vagyok, ezt tudja ő is, mégse hagyja abba például face-n a likeolgatast, a becézgetéseket más lányok felé. Viszont érzem hogy szeret. Ti ezt semmiségnek vennétek, vagy mihez kezdenétek?
2018. márc. 19. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én mindenesetre leülnék vele ezt nagyon komolyan megbeszélni. Ha szeret; és tudja, hogy téged ez bánt (megjegyzem joggal F/34); akkor igenis tegye meg, hogy felhagy ezzel.
2018. márc. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Az ittas állapot nem lehet kifogás/indok semmire sem.


Az apró hazugság is hazugság! Ha most nem őszinte valaki egy párkapcsolatban, bárminemű tisztázás nélkül néhány év múlva hová fajulhat?


Leülnék az illetővel és komolyan elbeszélgetnék kettőnkről, a kapcsolatunkról, céljainkról...ez nem semmiség!

2018. márc. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Megkérted, erre csak csinálja! Tapizott mást lányt! Le is tagadta! Hazudott nem egyszer!

Ez szeretet?


Ha azt akarod, hogy egyszer nagyon átverjék a fejed isten igazán, akkor hagyjad magad. Hitesd el magaddal, hogy ez a szeretet jele, hogy konkrétan keresztbe sz@rja a kérésed, nem tisztel téged!


Én biztos ugyan így csinálnék vele!

2018. márc. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyes vagyok. Nagyon egyetértek az előttem lévő két hozzászólással és engedd meg, hogy hozzátegyem, hogy pórul fogsz járni. Saját példámból mondom! Én is hiába kértem a volt páromat, hogy ne csetelgessen mindenfélre fiúbarátokkal, sz..t rá, mindig megmagyarázta; meg csak a szeretet a fontos és a bizalom. Hozzátegyem, hogy két év után ez lett a vesztem? Jött egy fiúbarát, aztán én lapátra lettem téve. (Én is éreztem, hogy szeret; de rohadt sok konfliktust okoz az ilyen magatartás és tüskéket benned) Te sem fogsz jobban járni, hidd el. Aki szeret, az tisztel és tisztelettel bánik veled, figyelembe veszi, hogy mi esik Neked rosszul. Amit pedig Te elvársz, az másnak természetes, kérni sem kell rá.
2018. márc. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Úgy kivágnám, hogy körberepülné a Földet. Én nem tűrném el senkitől, hogy így megalázzon.
2018. jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Annyit még megpróbálhatsz, hogy választás elé állítod. Döntse el mit akar. Mond meg neki, ha mégegyszer ilyesmit tapasztalsz végetvetsz a kapcsolatotoknak. Mindezt higgadtan mond és lássa rajtad hogy komolyan gondolod.Igazuk van az előttem lévő hozzászólóknak.Egyértelműnek kellene lennie, hogy nem csinálunk egy párkapcsolatban olyat, amivel a társunkat megbántjuk.A tisztelet alap.
2018. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!