Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szülnek a nők házasságon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szülnek a nők házasságon kívül?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan példa van a nők előtt, amikor a fickó gyereket nemz a nőnek, majd rövid időn belül továbbáll.

A nők mégis szülnek olyan férfiaknak (?) is, akik arra sem képesek, hogy házasságot kössenek, elköteleződjenek, egészséges családi életet éljenek.

Annak pedig mindig nyomós oka van, ha egy férfi nem nősül...


Akkor mégis miért dőlnek be a nők újra meg újra az ilyen léhűtő pasiknak?


2018. márc. 19. 09:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Mert tombol bennük a megváltoztatás iránti vágy. Szentül hiszik, hogy a pasi csak miattuk majd sutba dobja az addigi csélcsap életmódját, és példás családapává válik. De a kutya és a szalonna esete itt is fennáll :D
2018. márc. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Nem egy olyan sztori létezik, hogy mind a két fél akar gyereket, s mikor már megfogant esetleg meg is született lelép a pasi, mert bepánikolt. Ilyen is van olyan is va. A házasság meg igazából mindegy, több párt ismerek akik nem házasok, több gyerekkel boldogságban együtt vannak. Van akik nem hisznek a házasság intézményében, kár lenne olyanra ráerőltetni, és a papír sem véd meg attól, hogy a pasi lelépjen.

Persze olyan is létezik mint amit leírtál, de butaság ezt is általánosítani.

2018. márc. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
ha egy nő szűlni akar, az fog is! a körűlmények lényegtelenek...
2018. márc. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
53%

Milyen nyomós ok lehet a mögött, hogy nem nősül a férfi? Lehet, hogy csak hülyeségnek tartja.

Házasságon kívül szültem a páromnak gyereket, immáron 20 éve stabil párkapcsolatban vagyunk.

2018. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Van egy másik opció is ----> Ha a nő nem akar házasodni! :) Mert van ilyen is bőven
2018. márc. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
A mennyasszonya voltam a volt páromnak. Mikor kiderült hogy terhes vagyok ő örült a legjobban. Na mikor megszületett a kicsi rá 2 èvre olyan szinten megváltozott hogy lehetetlen volt elviselni. Jobbnak láttam ha hagyom kisètálni az èletünkből. Azóta eltelt 5 èv a gyerekèt 1x látogatta meg.
2018. márc. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
8%

#5


Aztán ugyanez a réteg jár sírni mindenhová támogatásért, segélyért, adományért, mint "áldozat"... Felelősségteljes gyerekvállalás a javából!


Az már más kérdés, ha a bunkó férfi lelép (bár akkor tövényileg kellene megkeresni és bevasalni rajta a gyerektartást), bár akkor a nő élete tönkre van téve. Szomorú ez a világ ilyen téren.

2018. márc. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%
Mert sokan előbbre valónak tartják a saját önzésüket, hogy nekik gyerek "kell", mint hogy az a gyerek hogy fog felnőni, milyen mintákat kap majd stb.
2018. márc. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
mert a házasság mire garancia? elválik a pasi, ha akar, ad havi pár ezret és éli életet, nem?
2018. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

Házasságon belül mi védi meg attól, hogy a férfi lelép? Semmi.

Ugyanúgy félreléphet, beleunhat a pelenkaszagba, rájöhet az ötperc vagy a kapuzárási pánik. És semmivel se fizet több gyerektartást se.

Én eleve azt nem értem, aki mer még gyereket vállalni úgy, hogy a felnevéléseb szüksége van az apára is.

2018. márc. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!