Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szülnek a nők házasságon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szülnek a nők házasságon kívül?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan példa van a nők előtt, amikor a fickó gyereket nemz a nőnek, majd rövid időn belül továbbáll.

A nők mégis szülnek olyan férfiaknak (?) is, akik arra sem képesek, hogy házasságot kössenek, elköteleződjenek, egészséges családi életet éljenek.

Annak pedig mindig nyomós oka van, ha egy férfi nem nősül...


Akkor mégis miért dőlnek be a nők újra meg újra az ilyen léhűtő pasiknak?


2018. márc. 19. 09:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%
Hát tudod mi sem vagyunk házasok, én voltam, de a párom így is szült, és nem akarunk összeházasodni... szerintem nagyon sok "házasság" csak integethet a mi kapcsolatunknak...a nyomós okom meg ne agonozálj, nincs ilyen, mindenki más...
2018. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
8 éve vagyunk együtt, 1 év után kezdtünk el építkezni, mert szerettünk volna együtt élni, ez sikerült. 3 éve beköltöztünk, ment az együtt élés is. 1.5 éve megbeszéltük, hogy babát szeretnénk. Összejött, megszületett, boldog család vagyunk. Mostanában hozta fel a párom, hogy mi lenne, ha elvenne. Az, hogy papíron is elköteleződjünk, nálunk az utolsó helyen áll, enélkül is tudtuk, szinte az első perctől, hogy megtaláltuk azt, akit kerestünk, nem kellett bizonygatnunk. Most megtehetjük, minden adott hozzá, így letudjuk.
2018. márc. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok, ebből következik hogy anyámék még régebb óta vannak együtt. Nem házasok. Még mindig együtt élnek, pedig én már elköltöztem otthonról. Apám nem volt tökéletes apa, olyan talán nincs is, de részt vett a család életében és az én nevelésemben, a pelenkázástól a fürdetésen át a porszívózásig mindent csinált.

Fogalmam nincs miért nem volt esküvő, de nem mondanám hogy apám léhűtő lenne.

2018. márc. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek fontos a házasság. Csak mert szerinted így "jó" az nem azt jelenti hogy mindenki aki máshogy gondolja az hülye.
2018. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Miert, ha van papir nem lephet le?!
2018. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!