Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En reagalom tul? Massal enyelgett a baratnom mikozben ott ulok?

Figyelt kérdés

A tegnapi nap folyaman mentunk el egy eloadasra, baratnom meg egyetemista es az egyik tanara mondta nekik, hogy menjenek el mindenkeppen xy eloadasara. De nem csak egyetemistaknak tartotta a pali ezert en is elkisertem mert kerte. Aztan ahogy leultunk beult mellenk egy srac meg egy csak, baratnom melle ult a srac. Es mar az eloadas elott szolt neki par szot, de igazabol vegig az eloadas alatt pofazott sot egyutt rohogcseltek annyira, hogy olyan is volt, hogy meg az eloado is megallt egy pillanatra “megvarom amig csend lesz”. Raadasul a sracnak a (gondolom) csajaval meg egymasra is neztunk kb hogy ez mi?

Aztan utana elbeszelgettem, megkerdeztem baratnomet hogy jol ereztek-e magukat? O meg persze mondta, hogy nem tudott mit csinalni mert folyton beszelt neki meg kerdezgetett es amugy vicces volt nagyon a srac, ha meghall valami poenosat rohog nem tud mit csinalni, persze meg az en k.. anyamat kb en voltam a hulye a sztoriban.


Halkan hozzatennem, hogy nem volt csunya a srac, es eleinte meg barantom is nezegetett ram aztan ugy elfelejtkezett szerintem rolam mintha ott sem lennek. Azota mar bocsanatot kert vegul miatta de nagyon felhuzott, mi lett volna ha ott sem vagyok? Igy is ment a flort... persze szerinte en vagyok tul feltekeny... Szerintetek? Meg be is mutatkoztak egymasnak...


2018. márc. 21. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
En helyet csereltem volna a baratnoddel a helyedben es akkor en ultem volna a pasi mellett. Ez neked is eszedbe juthatott volna.
2018. márc. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
1: semmi értelme szigorításnak. Ha magától nem figyel a kérdezőre a csaj, semmi értelme a korlátozásnak
2018. márc. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csak egy szimpla barátkozást akart kezdeményezni. Biztosan nem lett volna belőle komolyabb. Valamint a barátnődwt te ismered. Te tudod mennyire naív vagy megkapható.
2018. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
A havekodással nincs semmi baj, ezt túlreagálod, de az, hogy téged le se sząrt, elég nagy bunkóság, főleg, hogy ő hívott meg. Azt meg nem is értem, minek megy el a barátnőd egy nem kötelező előadásra, mikor láthatóan a legkevésbé sem érdekli, és tinipıcsąként (mondjuk feltételezhetően tényleg tini) irritálóan végigvihorássza az egészet. Ennyi esze van. Nem igaz, hogy valaki a teremben nem szólt rá, hogy kussoljon be.
2018. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noren1989 ***** válasza:
87%
Próbàld ki forditva. Meglàtod, hogy mit kapnàl...
2018. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj
2018. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl. Elég gáz, ha valaki elhív valakit egy programra és tojik a fejére. Még barátság esetén is, nemhogy párkapcsolatnál.
2018. márc. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nagyon ciki a barátnőd viselkedése, több szempontból is. Hogy zavarta az előadást, és hogy hanyagolt téged egy idegenért. Én sosem tennék ilyet a barátommal, akit szeretek, de ő sem tenne ilyet velem. Mondjuk, ha mégis így viselkednék, nem tudom, mit lépett volna a barátom, de tuti nem csak ül mulyán. Ha pedig a barátom tette volna ezt, szerintem kisétáltam volna a teremből, legyenek boldogok alapon, nem égetem magam vele, hogy nem tud viselkedni és nem tisztel.
2018. márc. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

Ez se lesz hosszu kapcsolat.

Tan a húsvétot kibírja.

2018. márc. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A srác vagy tapló vagy ráhajtott a barátnődre. Szóval tapló.

De igazából a barátnőd is ugyanez.


Azt csinálhattad volna még, hogy aktuális pillanatban rajtuk keresztül megismerkedsz a srác barátnőjével.

2018. márc. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!