Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van-e még értelme ennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e még értelme ennek a kapcsolatnak? (részletek lent)

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt a barátommal, aki felsővezetőként dolgozik, és rengeteg munkája van, sok utazással. Annyira elfoglalt, hogy az utóbbi hónapokban csak havi 2-3 alkalommal találkozunk, és nem tudok közös programokat sem tervezni vele, mivel nem tudja, mikor ér rá. Szerintetek tényleg a sok munka miatt nincs velem, vagy már nem vagyok neki olyan érdekes/fontos? Én szeretem...
2010. jún. 10. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Ha anyagilag nem támogat akkor dobd ki!
2010. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem támogat, pedig megtehetné. Szerinte egy kapcsolat nem a pénzről szól, ezért még a névnapomon, stb. sem kapok tőle semmit.
2010. jún. 10. 17:54
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem kérdezed meg tőle? Ha alaposan megbeszélnétek a dolgot, biztosan jutnátok valamire. Vagy kitartanátok még mindig egymás mellett, de már úgy, hogy nem rágódsz a dolgon, vagy megegyeztek, hogy szétválnak útjaitok, de ha tényleg szeretitek egymást, úgyis visszataláltok egymáshoz:)
2010. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem látunk bele a hétköznapjaitokba.Ha nem bízol benne,annak oka van.Beszélj vele és ha továbra is normális kapcsolatot akarsz,akkor el kell hinned,amit mond,mert ilyen állandó kétellyel nem lehet élni.Ha pedig nem tudod elhinni neki,hogy valóban dolgozik,akkor ennek a kapcsolatnak löttek.

Támogatni pedig minek?Eltartatni magad megalázó.Az pedig érdekes,hogy annyi gesztust sem tesz,hogy felköszöntsön névnapodon vagy szülinapodon.Ez a része nem a pénzről szól,hanem a figyelemről és kedveskedésről.

2010. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

szerintem ezt neked kell érezni,

ha tanácstalan vagy, akkor lehet, hogy nem ismered eléggé.

2010. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
beszélj vele és ha azt mondja hogy a munka fontosabb akkor hagyd ott és egy nap múlva már jön sírva hogy mégis jobban akar téged...
2010. jún. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!