Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan ok amiért egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ok amiért egy férfi megüthet egy nőt?

Figyelt kérdés
A férjem azért ütött meg,mert amikor vitatkoztunk a gyerekét meg őt szidtam. Dehát ha neveletlen és besokaltam. Van olyan ok amiért megüthet? Szerintem nincs.
2018. márc. 22. 16:18
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
94%

Önvédelem, akár férfiról, akár nőről van szó.

Hányszor tapasztaltam buliban, hogy a magát agresszívra piáló lányka hősködött (belém is kötött már ilyen, nő vagyok, kb. lökdöstek), mert mellette voltak a férfi kísérői...Az ilyet nagyon nem sajnálnám, ha kapna egy maflást. Persze utána ezek rinyálnak a legjobban a nemükre hivatkozva.

Viszont a te eseted más, verbális szidásért nem szabad valakit megverni. De gondolom továbbra is vele maradsz...

2018. márc. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
15%

"Viszont a te eseted más, verbális szidásért nem szabad valakit megverni."


Ez azért nem mindig ennyire egyértelmű, figyelembe véve, hogy a verbális erőszak is erőszak.

2018. márc. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
63%
Nem, nincs ilyen ok
2018. márc. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
85%

"Önvédelem, akár férfiról, akár nőről van szó.

Hányszor tapasztaltam buliban, hogy a magát agresszívra piáló lányka hősködött (belém is kötött már ilyen, nő vagyok, kb. lökdöstek), mert mellette voltak a férfi kísérői...Az ilyet nagyon nem sajnálnám, ha kapna egy maflást. Persze utána ezek rinyálnak a legjobban a nemükre hivatkozva. "



Én már keveredtem harcba így lánnyal úgy, hogy ő lökött meg először, aztán csodálkozott, amikor visszalöktem. Persze egyből vagy három-négy fiú állt mellé. A probléma az, hogy lehetetlen az ilyen helyzetekből úgy kijönni, hogy te légy a győztes, mert a társadalom automatikusan és mindig a nők mellé áll. A nők meg akár simán vissza is élhetnek ezzel, miért ne.


A kérdező helyében én amúgy a rendőrséghez fordulnék. Bár azért megjegyzem, kíváncsi lennék, mi hangzott el, mert szóban is lehet ám traumatizálni valakit, főleg mások előtt.

2018. márc. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
10%
Értem mit írsz, a lelki terrorra gondolsz? Sajnos a kérdező elég kevés infot adott meg (mint mindig).
2018. márc. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
30%
64% Pontosan erről beszéltem.
2018. márc. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
25%
Nincs.
2018. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
26%
Azért ez furcsa, hogy egyesek még az önvédelmet sem tartanák jogosnak... ők mind túltolták a feminizmust?
2018. márc. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Önvédelem és mások védelme.
2018. márc. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
45%
#18, férfiként mondom, hogy nincs, még önvédelemből sem.
2018. márc. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!