Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan ok amiért egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ok amiért egy férfi megüthet egy nőt?

Figyelt kérdés
A férjem azért ütött meg,mert amikor vitatkoztunk a gyerekét meg őt szidtam. Dehát ha neveletlen és besokaltam. Van olyan ok amiért megüthet? Szerintem nincs.
2018. márc. 22. 16:18
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Alapvetően a férfiak fegyvere az erőszak. Sajnos vannak nők, akik kivetkőznek női mivoltukból, férfiként viselkednek, és ekkor a férfi férfiként bánik a nővel. Ez talán még érthető is az elhomályosodott pillanatban. Azonban a legtöbb esetben a gyenge férfiak (emberek) "megoldása" az erőszak. Ez lehet komplexus vagy éppen az észérvek hiánya.

Ezt úgy mondom, hogy egyáltalán nem vagyok híve semmilyen erőszaknak, még a gyermekeknél a nevelési célzatú ütést vagy két férfi közti "problémamegoldást" sem tartom a helyes megoldásnak.

2018. márc. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
63%

Egyértelműen nem volt igaza... csak tudod, ti nem vagytok valami okosak. Te szidtad őt, a helyett, hogy normálisan kezelted volna a dolgokat.

Eleve nem hagyod lerészegedni, vigyázol rá.

Veszekedés helyett pedig normálisan beszélsz vele... persze olyankor, amikor józan.

Még mindig nem tudjuk, miket mondtál neki, pedig nem mindegy.


Vedd tudomásul, hogy ha ingerled, akkor ő egy idő után ütni fog, mivel szóban válaszolni nem tud rá. Ha okos vagy, akkor nem hozod őt ilyen helyzetbe.

2018. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
39%

"Alapvetően a férfiak fegyvere az erőszak."


mármint a fizikai. A nőké pedig a verbális.

2018. márc. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
48%

Még egy dolog: ahogy látom, itt vérfeministák pontoznak.

Ahol nem 100000%-ig a nőket támogatják, azok le vannak pontozva a sárga földig.


Nos, hölgyeim: hallottak arról a szóról, hogy EGYENJOGÚSÁG?

Vagy a feministák nem ezért küzdenek?


Elárulom: egyenjogúság akkor lesz, ha EGYETLEN mondatban SEM szerepel az, hogy "a férfinak kell/nem szabad"... meg "a nőnek kell/nem szabad"...

Ilyen egyszerű a dolog.


Magyarán: nem létezhet olyan mondat, hogy "férfi megüthet nőt", vagy fordítva "nő megüthet férfit".

Vagy senki nem üthet meg senkit, vagy mindenki csépelheti a másikat.

Csak ez a két eset az egyenjogúság.


Amúgy ez a verbális erőszakra is vonatkozik.

2018. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Az egyenjogúság élharcosa vagyok, így nemtől függetlenül ütök meg bárkit, ha szükség van.
2018. márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
*rá
2018. márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

"Magyarán: nem létezhet olyan mondat, hogy "férfi megüthet nőt", vagy fordítva "nő megüthet férfit".

Vagy senki nem üthet meg senkit, vagy mindenki csépelheti a másikat. "


Csak az a baj ezzel, hogy a férfiak meg a nők nem egyenlőek testi erő tekintetében. Egyébként az egész feminizmus ott megy félre, hogy baromság egyenlőségért harcolni, mert egyenlők sosem leszünk, a két nem különböző és másban jó.

2018. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Te nagyon durván félreértelmezed az egyenlőséget utolsó. Nem arról van szó, hogy akkor megyek nőként kőműveskedni már holnap, a pasim meg dada lesz. Maga a lehetőség, hogy ha úgy döntök, hogy olyat akarok dolgozni, amit eddig csak pasik tehettek meg, akkor ne akadályozzanak meg benne, ne nézzenek le és pláne ne kapjak ugyanabban a beosztásban kevesebb pénzt.

Napestig lehetne ezt sorolni.

Az meg valami döbbenet, hogy a magyarok mennyire le vannak maradva minden téren. Feminizmus=instant pasi gyűlölet. Ez igazából titeket minősít és mutatja az ország elkorcsosult, sötét színvonalát. Ez rendkívül szomorú. Amúgy meg hol találkoztok feministákkal? Én eddig minden munkahelyen, ahol jártam vérbeli hímsovikat láttam, aki nagyon tudta, hogy az én pasim eltart engem (ott dolgoztam, wtf?!), meg hogy ő fizeti a nyaralásom és szerintük az is rendben volt, hogy a kolléganőm ismerősének férje néha bucira veri az asszonyt, mert biztos "olyat mondott". Sorolhatnám ezt is.


Ettől függetlenül, simán van az az ok, hogy megüssenek egy nőt. Ilyen az önvédelem, amibe beletartozik az is, ha a nő el kezdi ütni-vágni a pasit, meg tökön rúgni, ilyesmi, akkor keverjen le neki egy nagy taslit. Ennyi. Azt nem tudom elítélni. Az exemet (nagy darab pasi) én is megütöttem többször, mert vert. Nyilván nem okoztam neki nagy sérülést, de legalább látta, hogy velem aztán nem lehet b...szakodni csak úgy.

2018. márc. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
mondjuk ha megakar ölni, vagy bántja a szerelmedet.. 1001 ok van rá.
2018. márc. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

"Te nagyon durván félreértelmezed az egyenlőséget utolsó. Nem arról van szó, hogy akkor megyek nőként kőműveskedni már holnap, a pasim meg dada lesz. Maga a lehetőség, hogy ha úgy döntök, hogy olyat akarok dolgozni, amit eddig csak pasik tehettek meg, akkor ne akadályozzanak meg benne, ne nézzenek le és pláne ne kapjak ugyanabban a beosztásban kevesebb pénzt. "



Jó, lehet, itt van. Senki nem akadályoz meg benne. És most boldogabb vagy? Most már akarsz kőműves, gázszerelő, kamionsofőr lenni? Az nem, és az lesz a válasz, hogy azért nem, mert ahhoz nincs meg az a plusz testi erőd, mint a férfiaknak. Rendben, tehát csak cégvezető akarsz lenni, ugye? És az megvan, hogy az folyamatos stresszel és plusz felelősséggel jár és le kell mondanod mindenről a karriered javára? És akkor a családot ki igazgatja? Majd a férfi, hiszen egyenlőség van. Csak kérdés, hogy ez a feje tetejére állított világ, azon túl, hogy nagyon "igazságos", jelentsen ez bármit is (abban mi az igazságos, hogy a férfiak hamarabb halnak és később nyugdíjazzák őket?), rohadtul nem tesz senkit boldoggá. A nők férfi életutakat vesznek a vállukra, a férfiak meg frusztráltak lesznek, mert nem tudnak versenyre kelni a nőkkel.



"Az meg valami döbbenet, hogy a magyarok mennyire le vannak maradva minden téren. Feminizmus=instant pasi gyűlölet. "


Hagyjuk a magyarokat, nézd meg, milyen őrültségek mennek a világ legfejlettebb államaiban! Franciaországban nemrég törvényt hoztak arról, hogy bírság jár annak, aki füttyőg egy nő után. Svédországban a rendőrség előállítja azt, aki prostituáltat vesz igénybe, úgy, hogy közben az országban nem tilos a prostitúció! Meg gendersemleges óvodákat nyitnak, meg új gendereket vezetnek be. Amerikai egyetemeken meg azon balhéznak, hogy új névmások legyenek, és ha valakinek ez nem tetszik, mert szóvá teszi, hogy ez egy totalitárius gondolkodáshoz vezet, azt meglincselik. Harcolnak a kvótákért, amivel diszkriminálják a férfiakat. Érdekes, a villanyszerelői munkakörbe miért nem akarnak a nők kvótát? És a hadseregbe? És a nyugdíjat miért nem akarják egyenlősíteni? Ezt meg tudod nekem válaszolni? Vagy csak odáig jutottál el, hogy hűderosszneked, mert nő vagy, és nem becsülnek meg, jajjajjjaj. Közlöm veled, hogy NEKEM rosszabb, mert férfi vagyok. ÉN vagyok nagyobb bajban, nem te. Mert hamarabb halok meg, tízszer nagyobb eséllyel kerülhetek utcára, mint te, sokszorosan nagyobb eséllyel maradhatok társ nélkül. Ha valami hülye politikus kitalálja, hogy háború van, akkor engem soroznak be, nem téged, és engem fognak kiráncigálni megdögölni a frontra, hogy te élhess. Asszed, csak a nőknek volt szar és a férfiaknak mindig aranyéletük volt? A legtöbb egész életében kapált meg robotolt, hogy eltartsa a családját.


Nekem úgy kell kitalálnom, hogy hogy tartsak el egy családot, hogy közben nem csak férfiakkal, hanem karrierista nőkkel is kell versenyeznem, akik kvótákért balhéznak, miközben egy nő, ha akarja, mondhatja azt, hogy behúzza a kéziféket és a férje eltartja majd, senki nem fogja lenézni érte. Azt hiszed, az egy természetes állapot, hogy a nők karrieristák? Szerinted mitől néz fel egy nő egy férfira úgy alapból? Attól, hogy a férfi megkeresi neki a kenyerét, és megvédi. Ez a férfi egyetlen előnye a nővel szemben. Mert amúgy minden adu a nőnél van azzal alapból, hogy ő választhat a férfiak közül. A férfi valójában úgy táncol, ahogy a nő fütyül, mert meg van őrülve azért, hogy nőt kaphasson kamaszkora óta, a nőnek meg jut úgyis férfi, bármit is tesz. Ezt az előnyt a férfi a munkájával tudja csak kompenzálni. És ezt az előnyt most elveszi tőle a 21. század és a feminizmus. Én kérek elnézést, hogy herótom van a hülye, rövidlátó feministáktól, akik ezt képtelenek végiggondolni.



"Amúgy meg hol találkoztok feministákkal?"


Itt, Mo.-n nem látok sokat, de elsősorban nem a véresszájú feministákkal van a gond, hanem magával az eszmével, ami mostanra már mindenhova begyűrűzött. A kvótázással, a metoozással, a menő női szingliséggel, a Szex és New York-kal, Hollywooddal, ami újabban csupa ilyen filmet gyárt (ha nem érted, miről beszélek, nézd meg az új Star Wars-t), meg ezekkel a szaros popslágerekkel: https://www.youtube.com/watch?v=CY8E6N5Nzec


Ezzel az életérzéssel van bajom, ami a nőket a férfiak fölé emeli, és a munkájából a családot eltartó, büszke férfiképből a nők után hiába ácsingozó, szánalmas, erőszakos ösztönlény képét formálja. Azzal a világgal van bajom, ahol a nők a férfiakat kiszorítva terjeszkednek.

2018. márc. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!