Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ismerősömtől megtudtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerősömtől megtudtam, hogy a párom fent van az összes társkeresőn felnőtt tartalmúakon is mihez kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Persze ö tagad mindent és értetlenkedik! De bizonyíték is van,sajnos! Nem értem ez mire jó! Miért nem lehet elmondani, hogy bocs de már nem szeretlek és keresgélek! Vagy nem értem ez a férfi logikát.

2018. márc. 22. 18:18
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam így, véletlenül tudtam meg, azonnal lapátra tettem. A szomorú az, hogy eljátszotta a nagyon ártatlan "jó ember vagyok" színjátékot és ennek az ellenkezője bizonyult be. Ha keresgél, akkor sajnos nem Te vagy számára már a fontos. :(
2018. márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Megértem mit érzel, de erősnek kell lenned, még akkor is, hogyha nagyon szereted. Ott fog átvágni ahol nem is gondolod, hogyha ezt megmerte tenni Veled.
2018. márc. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2018. márc. 22. 19:47
 14/30 anonim ***** válasza:

Egyet áruljatok már el nekem, mert ezt sosem értettem!

Adott egy férfi/nő, teljesen mindegy. Párkapcsolatban él, tehát felvállalja a párját mindenki előtt. Ugyanez az ember felregisztrál fotóval egy társkereső oldalra, ahol bármikor rátalálhat egy ismerős, szomszéd, rokon, bárki aki szintén fent van az oldalon. Tényleg ennyire ostobák lennének az emberek?

2018. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez azért is gáz, mert ez nem egy hirtelen felindulásból egyszer megtörtént valami. (Még olyan helyzetben sem voltam, hogy olyat kelljen megbocsátanom, de azt még talán lehetséges.)

Ez viszont sunyi, alattomos, előre eltervezett, folyamatos nő keresés, úgy, hogy van párja.

Ha másért nem, az emberi oldala miatt rúgd ki, mert egy nulla alak.

2018. márc. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

14-es, ez jó kérdés.

Barátnőm a válása után tette fel magát, csak a kisvárosban, ahol él, négyen ismerték fel.

2018. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Mivel annyira gerinctelen féreg, igen nyugodtan keresgél, vagy profil nélkül teszi fel magát....
2018. márc. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
igen csak rosszul esik az egész. Butácska kicsit ezek szerint. Nekem is egy ismerősöm szolt, hogy fent van a pasim. Aztán kiderült, hogy jó pár társkeresőn fent van, nem csak azon. szomorú sajnos.
2018. márc. 22. 21:04
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Ebből is láthatod, hogy kevés vagy neki.A változatos puncit keresi, amit te sose fogsz tudni megadni neki.

Most túl kell lépned a "dehátszeretem, meg a jajjmileszvelemnélküle" c.kifogásokon, mert mellette csak rosszabb lesz.Ha most nem lépsz határozottan vele szemben , akkor később mégjobban beléd törli a lábát, ha következmények nélkül hagyod.

2018. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%

Na, már megint a női összezárás. Elárulom kedves kérdező, azért van fent a pasid a társkeresőkön, mert nincs szex otthon. Talán foglalkozni kellene a pároddal előtte. Bakker ti NŐk ennyire nem láttok tovább az orrotoknál? Vagy a nagy feminizmusban már odáig mentetek, hogy a házasságon belül a szex, már erőszaknak minősül. Képzeljétek el, én is rajta vagyok az összes társkeresőn. Gondos családapa vagyok, mindig, mindenben előbbre tartottam a feleségemet. Mit is kaptam érte cserébe? Nézzük csak.... semmi szavam nem lehet otthon, semmi tervem, csak és kizárólag olyan, ami az ő érdekeit szolgálja. Szex? Részéről kizárva, neki az gusztustalan, még hírből sem hallott az orgazmusról... stb..stb..stb.. Viszont én vagyok a szemét férfi, igaz? A mai napig gürizek a családért, megvan a ház, autó, jó élet, stb. Adjam fel, váljak el, mert az megoldás. Kezdjek mindent előről, aztán majd találok egy elvált 2 gyerekes nőt, akik a biztonsága érdekében eljátsza a szerelmes, aztán befészkeli magát nálam, és kezdődik minden megint.

Nem hiába virágzik a piac az örömszerzés terén, ti meg Miss. Modern nők, csak nyalogassátok sebeiteket, sose nézzetek tükörbe, csak egymást erősítva skandáljátok hogy "szemét férfiak".... :D :D :D

2018. márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!