Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ismerősömtől megtudtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerősömtől megtudtam, hogy a párom fent van az összes társkeresőn felnőtt tartalmúakon is mihez kezdjek vele?

Figyelt kérdés
Persze ö tagad mindent és értetlenkedik! De bizonyíték is van,sajnos! Nem értem ez mire jó! Miért nem lehet elmondani, hogy bocs de már nem szeretlek és keresgélek! Vagy nem értem ez a férfi logikát.

2018. márc. 22. 18:18
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

#20-as, azért mert te rosszul nősültél ne a kérdezőre vetisd ki.

1,5 éve vannak/voltak együtt, nem házasok, nincs gyerek, ha valami nem jó, kommunikálni kell a másikkal, ha az sem vezet eredményre, ki lehet lépni a kapcsolatból. Csak egy kis gerinc kellene az emberekbe.

2018. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
#21-es. Na, hát akkor itt a megoldás? G E R I N C. Okés, majd mondogatom magamba hogy el ne felejtsem! ...de ugye ez tuti gyógyír mindenre? ... és tessék mondani a "gerinc"-ért kaphatunk normális nőt/férfit? Ááá, hagyjuk, ez óvodás szint.
2018. márc. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Ne velem acsarkodj, mert neked nem sikerült...
2018. márc. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

#20


Azért van a pasi a társkeresőkön, mert 1 pina unalmas hosszútávon.Neked ezt férfiként jobban kellene tudnod.

Te vetted el úgy feleséged, hogy nem ismeri az orgazmust, és nem más.Tisztában voltál vele milyen a szexualitáshoz való hozzáállása.

Te hagyod, hogy kihasználjon a saját jóléte miatt.

Te keresed a kifogásokat, hogy miért is nem válsz el tőle a saját lustaságod, kényelmességed miatt.Neked felel meg a langyos fos.Ha nem felelne meg így, akkor ahelyett, hogy nyafogsz, már új életet kezdtél volna.Mivel ba..szol válni, ez neked így nagyon is jó.Nincs okod nyávogni a saját döntésed miatt.Gondold végig, ha képes vagy rá.

2018. márc. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

20-as írta:

"Szex? Részéről kizárva, neki az gusztustalan, még hírből sem hallott az orgazmusról.."


Hát szerintem ez téged minősít, nem az asszonykádat.

2018. márc. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
#20, Neked fegyvert tartottak a fejedhez, hogy olyan nőt vegyél el, aki szexuálisan nem felel meg számodra? És akkor is mikor teherbe ejtetted? És most is, hogy inkább maradsz egy rossz házasságban, minthogy megpróbáld jobbá tenni vagy kilépni belőle? És arról ki tehet, hogy te otthon papucs vagy? Ezek a dolgok mind rajtad múlnak.
2018. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
#25-ös. Gyere mutasd meg a feleségemnek mekkora penge vagy. Tiéd a pálya, nem sajnálom tőled. Előre szólok, asszexuális. A minősítésemről meg annyit, hogy nem sok panasz volt rám az elmúlt 10 évben, minden feldobott labdát leütök... ha érted. Sőt, elmondok még valamit. Házas nőkkel hancúrozom, innentől kezdve a hölgy oldal is megér egy misét. Elválni a minőségi szex miatt? Ugyan már, rengeteg nőnek ez hiányzik az életéből. Isten hozott a valóságban.
2018. márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Magyarázkodhatsz, de el se kellett volna venned, ha mar eleve ilyen markáns ellentét van köztetek. De hát minek is válogassattad volna meg a házastarsat, ha félrekefélni is lehet...

Ez mindenképp teged jellemez, akárhogy ragozod.

2018. márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
#28-as. Az ilyen nők inkább maradtak volna otthon a faluba a szüleivel, de hát az a fene nagy falusi elvárás. Igen, én voltam a h*lye hogy elvettem, ebben igazad van. Életem legrosszabb döntése volt. Ez tény.
2018. márc. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Inkább szedd be a bogyóidat, attól lenyugszol.
2018. márc. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!