Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyerek mellett a férj mennyit ihat ami normálisnak számít?

Figyelt kérdés
Egy éves kisfiunk van és párom minden másnap iszik. Van ,hogy minden nap. Ezt én sokszor szóvá tettem. Múltkor bocsánatot kért azt mondta nem iszik többet erre másnap megint ivott. Ma megmondtam nincs olyan, hogy egy kettő ha inni fog itt hagyom.
2018. márc. 22. 20:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
77%

A te férjed alkoholista. Ez nem kérdés. És egyre többet iszik.

Azt neked kell eldönteni, hogy egy alkoholistával akarod-e leélni az életed.

2018. márc. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Dehogy akarom. Ő azt mondja nem alkoholista. De aki tudja, hogy beteg vagyok és a,gyerek is nyűgös mert oltást kapott és nem siet haza. Mert tegnap ez történt. Meg azt mondja nem bánt minket akkor miért baj. Nem érti,hogy utálom ha valaki iszik.
2018. márc. 23. 11:38
 13/16 anonim ***** válasza:
boldogtalan..vagy vmiért szorong azért nyomja el ivással.. amíg ő maga nem akar változni addig semmi remény..
2018. márc. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mi a baja. Az ,hogy az anya mindig mondja neki ez nem jó az nem jó. Nem lakunk együtt de egy helyen dolgoznak. Még a gyerekünket sem látogatja.
2018. márc. 23. 15:03
 15/16 anonim ***** válasza:

a depire hajlamos emberek is isznak, meg akiken nagy a nyomás, a stressz.

két naponta iszogatás szólhat erről, de vigyázat, mert a rendszeres ivás az alkoholizmus előszobája... :(


van egy jó ötletem - adj neki feladatot, felelősséget a "második napokra" - pl. hogy ő gyerekezzen - ha anyatejes a kicsi, persze akkor nem lehet babáznia órákig, akkor meg a házimunka, valamilyen feladat legyen az övé...

de olyan elfoglaltság, ami kizárja a "lazulást"

és akkor nem válik programmá az iszogatás.


ő most kimerült, kirekesztett, életunt, erőt merít a másnaponta alkohol-lazításból, ami nem lenne baj,csak mint írtam és bizonyított tény - előszobája az alkoholizmusnak.


nem, soha nem a paranccsal működik az eltérítés, hanem a feladatokkal. neki feladata van, apaként és társként.


ne hagyd magára, legyen feladata, dolga, munka utáni célja / kötelessége.


ha így se menne - de nem hiszem - akkor majd kezdhetsz aggódni, de szerintem csak átmeneti, adj neki időt - meg persze feladatot is. támassz más elvárást, mint csak annyit ne igyon. mert az egy dolog. de ha megmutatod, hogy neki DOLGA VAN, mert egy egy évessel nagyon sok... SOK A DOLOG (kétszer aláhúzva) akkor ha ezt megérti,felfogja és e szerint igyekszik piázás-lazítás helyett - akkor rossz ember nem lehet.


ha most nem áll helyt ilyen helyzetben viszont...

hát nem is tudom... gondolkozz, hogyan tudod így élni az életed. (vagy másképp élni)

2018. márc. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
párom hetente 1x vagy 2x max megiszik 2 fél literes sört. én havonta kb 1 db 0.75ös bort. másfél éves fiunk van. ha minden nap iszik az nagyon gáz. ne hagyd hogy ezt lássa a fiad miközben felnő.
2018. márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!