Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők miért ritkábban buknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért ritkábban buknak le megcsalásnál a férfiak?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy elővigyázatosabbak és jobban figyelnek a részletekre? Vagy mi lehet az oka?

2018. márc. 23. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Az ilyen adatokat honnan szeditek, hogy ritkábban buknak le? Én is kérnék hozzáférést a Gyakoris Bullshit Statisztikai Hivatal kutatásaihoz
2018. márc. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
A nők gyanakvóbbak, mint a férfiak. Bár nem tudom, hogy melyik nem bukik le többször.
2018. márc. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a nők pont, hogy gyakrabban buknak rá... vagyis le.
2018. márc. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
mert valójában minden nő egy magándetektív, ha arról van szó hogy megcsalják e vagy sem
2018. márc. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

Az en ferjem total bizik bennem.

nekem picit furcsa marmint en is bizom benne de azert nyitva tartom a szemem.

Valamilyen szinten örülök h bizik bennem,de valahol

hianyzik h feljen elvesziteni.

Sokszor eszembe jut h piszok nagy szerencseje vam velem

Sztem mas nö siman csalna egy eleten at.Eszre sem venné...

Szoval arra akartam kilyukadni

hogy sztem a nök gyanakvobbak mint a ferfiak, a nök tovabb tudjak titkolni a viszonyaikat

2018. márc. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Eleg fura h egyes nok ennyit tudnak felmutatni, meg ezt olyan nagyon becsulendonek tartjak h nem kurnak felre, mikozbe burkoltan lehulyezik a ferjuket. Cicuka...ez az alap :D
2018. márc. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mutass errol draga hivalos statisztikat 😃
2018. márc. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Talán azért (ha ennek egyáétalán van valami alapja), mert a nőknek nem kell virágra, ékszerekre, egyéb dolgokra költeniük, míg a férfitől ezt elvárják, és akkor "lyuk" lesz a költségvetésben.

A nők általában nem visznek haza idegen illatú kölniszagot, nem lesz rúzsos az ingjük gallérja stb.

Az is lehet, hogy - mivel ők mosnak otthon -, hamarabb találnak áruló jeleket a férjük ruháin vagy zsebeiben.

De persze ezek csak feltételezések, sehol nem láttam még olyan statisztikát, ami erről szólna.

Kérdező, te honnan veszed ezt?

2018. márc. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jol latod Cicuka😆
2018. márc. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%

Figyu dragam,sztem becsülendö

10hazas baratnömbol inkabb ismerösböl 9csalja a ferjet!

ugyhogy igen,keves a hüseges nö v ferfi

Ha azt irom h csalom a ferjem akkor meg elhordanal

mindennek nem?

nah ti vagytok akiknek a pofaja itt nagy

a valo eletben meg megsem mertek mukkami😃

2018. márc. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!