Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdezzem azt, hogy szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem azt, hogy szerelmes?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel nagyon jó barátság alakult ki köztünk kb. fél év alatt. Mellesleg ő a kollegám. Aztán szép lassan több lett ez az egész, mint barátság, és összejöttünk, lefeküdtünk egymással, jelenleg "szeretői" viszonyban vagyunk, mert bizonyos dolgok miatt nem lehetnénk együtt nyíltan. Én attól félek, hogy szerelmes lett belém, mert minden jel erre mutat, én viszont most léptem ki egy hosszú kapcsolatból, és nem is szeretnék szerelmes lenni. Megkérdezzem, hogy mit érez? Vagy maradjunk így és élvezzük egymás társaságát?
2010. jún. 10. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem szeretitek egymást, akkor inkább hagyd el. Nem jó ha csak játszadoztok egymással, utánna terhes lesze, születik egy gyereked, és nevelheted fel egyedül egy futó kapcsolat miatt.
2010. jún. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
előző vagyok: Kérdezd meg mindenképp, ha igen, és te is szereted akkor maradjatok együtt.
2010. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mik azok a "bizonyos dolgok", ami miatt nem vállalhatjátok fel a kapcsolatot?

Szerintem hogyha nem szereted, akkor nem érdemes folytatni ezt a játékot, hogyha meg szeretitek egymást, akkor igazán bevállalhatnátok egymást. Nem vagytok már gyerekek, döntsétek el, hogy mit szeretnétek.

Nekem volt kb fél évig egy ilyen "kapcsolatom", néha összejártunk és végül kiderült, hogy csak kihasznált és más barátnője volt... azonnal kidobtam, de nagyon fájt. Remélem nálatok jobb a helyzet:)

2010. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!