Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi idő együttl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő együttlét után alkalmas az hogy átmehessek?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok és van egy 15 éves barátnőm. most vagyunk együtt olyan 2.5-3 hónapja. arról lenne szó hogy szerintem még siettség lenne az hogy néha úgy átmegyegessek hozzájuk hogy ott náluk legyek vele.igazából az anyukája fogja nagyon, tudjátok anya óvja az ő kicsi lányát :). tehát amit az anyukája mond neki azt mondja ő is nekem.a lány az nyugodt nem járkál buliba, kedves lány.annya pedig az a vigyázó anyuka :). szerintetek kb mennyit kellhet még várnom arra hogy csak ez meg lehessen engedve?:)
2010. jún. 10. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvitt már bemutatni vagy még azt sem?Mert szerintem már esedékes és ha látják hogy rendes vagy akkor biztosan megengedik hogy átmenj,ha nem akkor valószínű nagyon féltik a lányt.Bár nem értem miért ne mehetnél át mert amitől féltik a gyereket általában azt szinte bárhol bármikor megteheti:D Meg gondolom nem ez a célod most :)
2010. jún. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogyha a lány hazavisz magával,úgy,hogy bemutat,akkor gondolom utána mehetsz hozzájuk :)

De csak óvatosan :D

2010. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én anyum is ilyen, pedig én 18 vagyok...

De a barátom kb 1 hónap után már jött hozzánk rendszeresen.

Bemutatott már a szüleinek? Ha nem, akkor menj el hozzájuk (persze úgy, hogy előre megbeszélitek), esetleg kajáljatok együtt: te, a barátnőd és a szülei.

Ha jobban megismer az anyukája, meg fog nyugodni. :)

Sok sikert!

18L

2010. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2hét.
2010. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én barátom már azelőtt is átjárkált hozzám, mikor még össze sem jöttünk. Bár a szüleim annyira nem féltenek, meg én már lassan a 18-at töltöm. 16 voltam, amikor a szám szerint a negyedik barátomat "hazavittem", ő volt az első akit a szüleim is megismertek, a többi kapcsolat túl rövid volt ahhoz hogy a szüleimnek bemutassam a fiút. Bár a negyedik barátommal se tartott túl sokáig a kapcsolat, másfél hónap után dobott mert én még nem akartam lefeküdni vele. Már korábbról ismertük egymást, aztán elmentünk együtt bulizni és hajnalban végül is hozzám jött aludni, szóval rögtön az első napon megismerték a szüleim és onnantól elég gyakran átjött.


De tényleg ez a lényeg szerintem, ha már bemutatott a szüleinek, akkor utána már nyugodtan átmászkálhatsz :) Mondjuk én azt kicsit furcsállom, hogy 3 hónap körüli járás után még nem mutatott be :/

A mostani párommal jövőhéten leszünk négy hónaposak, és én mondjuk még nem voltam náluk, de azért mert ő vidéken lakik és problémás megoldani hogy átmehessek, de jövőhéten megyek és megismerem a kedves családot :)

17L

2010. jún. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nem időre van..

Barátnőmmel már a 0.nap átmentem hozzájuk..

Mondjuk egyedül még most se merek bemenni a házukba,de ha megcsörgetem kijön a kapuhoz..:D


Am én is 16 vagyok,a lány meg 14


:)

2010. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de már bemutatott a legelső találkozáson mert igazából egy koncerten találkoztunk elsőnek :).hát már voltam igazából náluk de az csak úgy volt hogy esős időszak volt és hogy ne esőben mennyek haza a másik városban de úgy hogy megbeszélt átjárás azt még koránnak gondolják
2010. jún. 10. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!