Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tesz úgy mintha az ô...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tesz úgy mintha az ô élete fontosabb lenne az enyémnél?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy sokáig türtem a helyzetet, ami tudom, hogy az én hibám, nevezetesen azt, hogy ô folyton pörög mindig máshol van, alig törôdik velem, aztán mikor közlöm vele, hogy ez így nem jò, takaròzik, hogy neki karrierje van és hogy fogadjam el, nem tud mit tenni. Sokszor nagyon aranyos és szeretget, már amikor velem van, de az az érzésem, hogy ô többnek érzi magát nálam, mert karrierje van. Nekem is van karrierem, de semmit nem ér a pénz és a megbecsülés ha az nem becsül meg akit mindennél jobban szeretsz. Mi tévô legyek? Mi lenne a megoldás ebben a szituációban? Párterápia? Jó lenne az valamire? Van valakinek tapasztalata ezügyben? 7 éve vagyunk együtt és nekem ez a 7 év többet jelent, mint hogy egyszerûen szakítsak és meneküljek a problémáktól, ahellyett, hogy próbáljunk negoldást találni.
2018. márc. 26. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

Együtt éltek már? Mondd el neki, hogy a jelenleginél több szeretetre és odafigyelésre van szükséged.


Párterápia szerintem itt nem segít, mert ő semmiféle problémát nem lát, ahogy olvasom tőled.

2018. márc. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már házasok is vagyunk
2018. márc. 26. 11:02
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Így már más a gyerek fekvése :(.


Ő mennyire partner a megoldásokban?


Mert ha teherként éled meg az ő "karrierjét", hiába az ebből fakadó jólét, ha a párkapcsolat boldogtalan.

2018. márc. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hajlandóságot mutat, de a törekvései csak időszakosak, egy ideig minden oké, de aztán elfogy a lendület és minden marad a régiben, de tegnap nagyon kiborult a bili. Mikor ezt felhozom, azt mondja, hogy ez nehéz. Elmondtam neki, hogy az úgy nem fog működni, ha csak én dolgozok a megoldáson, mert ez kettőnkön áll. Küszködünk és nem tudom mi vezetne közelebb a megoldáshoz. Úgy érzem nincs jogom, döntés elé állítani, hogy válasszon.
2018. márc. 26. 12:51
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Ez egyszerű önzés. Ő tényleg úgy gondolja, hogy az ő élete és a karrierje fontosabb.

Tipikus férfi felsőbbrendűségi érzés.

Sose fog megváltozni. Vagy elfogadod így, vagy kilépsz. De jobb soha nem lesz.

2018. márc. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az örökkévalóságig ezt nem lehet játszani, mert előbb-utóbb elszakad a cérna.


Beszéljetek az igényeitekről egymásnak. Mondd el, te mire vágysz, de ezzel szemben ő is mondja el neked, hogy mire vágyik. Mit szeretne a karrierjével kompenzálni?


Nagyon egyszerű kimondani az igent, meg aláírni azt a papírt, amit az ember elé tol a jegyzőkönyvvezető. Egy párkapcsolat rengeteg küzdelemmel jár, és igenis dolgozni kell rajta. Ha ebben ő nem partner, nem lesz hosszútávon boldog kapcsolat :(. Választás elé állítani nem kell, de kell, hogy érezze, te így boldogtalan vagy.


Párterápia pedig akkor lenne hatásos, ha mindkét fél belátná, hogy olyan problémákkal néznek szembe, ami(ke)t nem tudnak megoldani ketten, közösen.

2018. márc. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Neki valószínűleg tényleg fontosabb a saját élete. Sok férfi ilyen. Úgy gondolják minden jár nekik, miközben nem adnak semmit. Akarják a rendes házat, meleg ételt, ingyen szexet, érzelmi támogatást, a karriert, a haverokat. Azt gondolják ezért semmit sem kell tenniük, vagy hogyha elmennek dolgozni és hazadják a pénz akkor azzal mindenre jogosultak lesznek. Szerintem ezen nem lehet változatni, legfeljebb egy nagy sokkal, pl, hogy elhagyod és meglátja, hogy komolyan gondolod. Ez nem zsarolás, ez egyszerűen a saját lelki épséged védelme. De bármit is teszel, ilyen kapcsolatba ne szülj gyereket, mert nem lesz jobb.
2018. márc. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
67%

Te meg azt szeretnéd, hogy a te életed legyen fontosabb, és ő idomuljon hozzád.

Hát ez van.

2018. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!