Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van-e közöttetek olyan, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e közöttetek olyan, akit többször megcsalt a párja, és ennek ellenére újra tudta építeni a párjával a kapcsolatát?

Figyelt kérdés

2018. márc. 27. 15:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

Mégis minek építsem újra a kapcsolatomat egy olyan emberrel, aki többször megcsalt, magyarán semmibe vett, hátba döfött, megalázott? Hm?

Aki ezek után megbocsájt és nincs rá késztetése, hogy más valakit keressen magának, az az ember is defektes valahol.

2018. márc. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

1. igaza van.

mi a szarért akarnék attól bármit, aki megalázott?!

van tartásom, és van bennem méltóság, hogy saját magamat nem alázom meg.

2018. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1. és 2. Csalt már meg benneteket több éves házasságban valaki?
2018. márc. 27. 16:25
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

2-es vagyok.

erre esélye nem lenne senkinek, mert nem akarok soha férjhez menni.

viszont kavart velem egy faszi, akinek nője volt, és én ebbe a szerető szerepkörbe végül nem voltam hajlandó belemenni.

de ott jól megfigyelhettem, hogy milyen kárt tud okozni akár egy érzelmi, tehát szexmentes megcsalás is.

és ez a szitu rám nézve is méltatlan volt, mert a pasi kettős játékot űzött, nekem azt hazudta, szakítófélben van, és kiderült, h. nem.

akkor én ebből a helyzetből kiléptem, mert van bennem tartás.

és ha házas lennék, és ott történne ilyen, akkor pláne kilépnék.

nem hagyom magam megalázni, ennyi.

2018. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

"1. és 2. Csalt már meg benneteket több éves házasságban valaki?"


Igen, csaltak meg. Azóta mással vagyok boldog, aki tisztel. Ennyi.

2018. márc. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

kérdező, ha te vagy az, aki lepontozol minket a válaszainkért, akkor bakker meg is érdemled a sorsodat.

mégis milyen válaszokra számítottál?

tudod mit? maradj vele!

veled ezek szerint mindent meglehet tenni, félrekefélő faszik álma lehetsz, á lá kapca!

2018. márc. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Tobbszor is megcsalt?

Akarna a f'szom barmit is ujjsepiteni vele.

2018. márc. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le, de úgy látom te eléggé agresszív és megkeseredett vagy. :( Egyébként a kérdésem elsősorban olyanoknak szólt, akik voltak már hasonló helyzeteben, ÉS SIKERÜLT túljutni pozitívan. Így akár le is pontozhattalak volna :D
2018. márc. 27. 17:09
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

hát nem tudom, kettőnk közül ki van nagyobb szarban és ki a megkeseredett.

szerintem nem én.

nem engem csaltak meg, és nem nekem kell a gyakorin vigaszt találnom erre a problémára.

tudod az a fura, hogy neked a sorozatos megcsalások után még kérdés, hogy vele maradj-e.

minden épeszű nő menekülne.

és valszeg épp azért tudott ennyiszer megcsalni, mert valahogy dugtad a homokba a fejed, vagy simán áldozattípus vagy, akivel tényleg bármi megtehető, mert hagyja.

2018. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%

Minek akarjak megjavítani egy FOST, amiben a másik picit sem tisztel, és Ő láthatólag leszarja az egész kapcsolatunkat?!


Hagyjuk már. Mikor megcsalt, kidobtam, nem még megalázom magam, hogy maradj velem, persze :D

2018. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!