Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne igazságos?

Figyelt kérdés
Szeretnek pár napot együtt tölteni a szüleimmel,akik vidéken laknak,beleértve a húsvétot,de a párom mindig morog és lelkiismeret furdalást akar kelteni bennem,ha haza megyek. Hogy én miért nem vagyok inkább itt. Egész eddig vele voltam,és ha itt vagyok ő inkább a haverokkal menne bulizni,az ilyenkor nem számít,csak én mindig legyek itt,ha neki kedve van. Haza meg nem szívesen vinnem azok után,ahogy beszélt multkor is velem,sokszor ha valami nem úgy zajlik ahogy azt ő elképzeli,azt mondja koltozzek el,plusz olyan hangnemben beszél,hogy nem is tudom hogy képzeli,hogy vigyem öt haza ezek után.
2018. márc. 28. 10:01
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Te választottad őt. Viseld is a következményeket utána. Nem kötelező ilyen tuskóval együtt lenni.
2018. márc. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják, hogy bántalmazó kapcsolat, hiába nem csattant MÉG el egy pofon se...
2018. márc. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem az igazság a fontos, hanem az, hogy érzitek magatokat együtt, meg tudjátok-e oldani a problémákat. Úgy tűnik, nem.
2018. márc. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek. Te választottad, te vagy vele együtt. Ha képes vagy ezt elviselni, és tűrni, hogy rongyként kezeljen, akkor a te bajod, viseld el. Én már rég nem lennék együtt egy ilyen emberrel, de te tudod.
2018. márc. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval van egy partnered, akit nem mutatsz be otthon mert tudod hogy nem úgy bánik veled, ahogyan a szüleid szeretnék, hogy bánjon veled. Vagyis eleve olyannal vagy akiről tudod, hogy nem a megfelelő, nem tisztel, érzelmileg zsarol és durcizik mint egy kisgyerek ha a dolgok nem a kedve szerint mennek. Itt a kérdés nem az, hogy te mennyire vagy igazságos, ha ennek a gyereknek elengeded a kezét és végre azt csinálod amit te is akarsz, hanem inkább az, hogy miért vagy együtt olyan emberrel, aki nem úgy bánik veled ahogy azt megérdemelnéd? Szerinted szeret ha azt akarja hogy azt csináld amit ő mond? Ha csak a jelenléted kell, de minőségi időt nem tölt veled? A helyedben hazamennék a szülőkhöz egyedül, szingliként.
2018. márc. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem zsarolna a szeretetével. Lelkiismeret-furdalás keltése és egyéb nem kívánatos játszmák.


Menj lelkiismeret-furdalás nélkül a szüleidhez. Ha ők szeretettel várnak és látnak, nincs értelme egy gyermeteg valakivel töltened az ünnepet.


De itt nem hinném hogy az ünnep lenne a probléma. Ez a kapcsolat szenved problémában, aminek a következménye minden egyes különprogramnál a durca és a játszmázás.


Szereted-e a párod? A párod szeret-e téged?

2018. márc. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"plusz olyan hangnemben beszél,hogy nem is tudom hogy képzeli,hogy vigyem öt haza ezek után"


Teged minosit, hogy elturod es ilyen alakkal vagy.

2018. márc. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Necces... Eleve kisajátítónak tűnik, ehhez a bűntudatkeltés pont egy jó manipulációs módszer.

Egyrészt sose hagyd, hogy érzelmileg zsaroljanak és kisajátítsanak, meg azt sem, hogy a párod saját magát más elbánásban részesítse, mint téged (ő mehet bulizni, te nem mehetsz haza). Ja, és soha ne hagyd, hogy az autonómiádat megsértsék. A párod kérhet, javasolhat, elmondhatja a véleményét, de soha nem tilthat, korlátozhat.

Másrészt komolyan gondolkodj el, hogy milyen kapcsolat ez. Olvass utána annak, hogy hogyan alakulnak ki a bántalmazó kapcsolatok, és figyelj ennek a jeleire. Ez nagyon komoly dolog, figyelj oda és ha kell, lépj.

2018. márc. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!