Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni párommal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni párommal, ha nem hajlandó meghallgatni, kommunikálni?

Figyelt kérdés

Csak az az igazság amit ő hajtogat. Minden úgy van ahogy ő gondolja.

Sokat veszekszünk. Ha én akarok találkozni, akkor nem rendszerint nem találkozunk, csak amikor ő ráér. De hiába próbálom ezt vele megbeszélni, hogy mennyire rosszul esik, azzal jön, hogy hisztis vagyok.

Pedig sajnos tényleg így van, mindig minden az ő kénye kedve szerint kell, hogy történjen, akár egy kirándulásról van szó, akar csak egy sétáról. Ha én szeretnék valahova menni, nem megyünk, mert neki nincs kedve, ha ő szeretne menni de nekem nincs kedvem, akkor megint csak hisztis vagyok. Bármi igényem van, azt mondja hisztis vagyok. Az elején nem ilyen volt. Tekintettel volt rám. Most semmi.

Tudom mi a helyes döntés, de képtelen vagyok megtenni, hátha van esély megbeszélni, hogy megértse mi a bajom.

Ő nárcisztikus lenne?



2018. márc. 28. 16:01
 1/7 A kérdező kommentje:

Ha én panaszkodom bármi miatt, akkor az a válasza, hogy ő nem tud mit csinálni. Soha nem hallgat meg. Soha nem én vagyok az első.

De én mindig meghallgatom, bármi van. Mindig mellette állok.

2018. márc. 28. 16:05
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kidobni, mint a sicc.

Az nem kapcsolat, hogy ő csettint, te pattansz de ő minimális! kompromisszumra NEM képes.


Valami olyasmi, de az biztos, hogy leszrja, amit érzel és ha már megbeszélni sem hajlandó, akkor mit akarsz?!

Egy működő kapcsolathoz KÉT ember kell.

2018. márc. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

De én mindig meghallgatom, bármi van. Mindig mellette állok. - és ezt a mártír-dolgot felejtsd el :)


Legyél önző, de még jobb lenne, ha szakítanál és nem hagynád, hogy tovább bántson, és rombolja az önbecsüllésedet.


Tudod: rossz egyedül, de egy semmilyen kapcsolatban még rosszabb.

2018. márc. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, teljesen igazad van! :)
2018. márc. 28. 16:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha próbáltál már vele beszélni erről, de hasztalan, akkor nincs más hátra, mint kilépni ebből a kapcsolatból. Ha nem lehet vele kpmmunikálni, mégis mit tehetnél?

Jobb egyedül lenni, mint egy ilyen kapcsolatban. De nem leszel örökké egyedül, sok normális ember is mászkál a földön, nem szabad leragadni egy gyökszi mellett.

2018. márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%

Mikor olvastam a kérdést, teljesen mintha az exemről lett volna szó...

Ugyanilyen pasi volt ő is. Nem érdekelte hogy mit akarok, ha talizni akartam nem taliztunk. De azt elvárta, hogyha ő akar akkor ugorjak. Ha elakartam neki mondani az érzéseimet, közölte hogy nem érdekli, na bezzeg ha mást kellett meghallgatni akkor azt szívesen tette, és még tanácsot is adott... a saját érzéseimet meg nyeljem le... Na ezt így másfél évig bírtam. Hasonlóan éreztem mint te, hogy nem akartam belátni hogy az lesz a legjobb ha szakítunk. Végül annyira betelt a pohár, hogy kidobtam. És aztán megismerkedtem a vőlegényemmel:) Szavakba önteni nem tudom, hogy mennyivel más a két kapcsolatom. Végre számít az hogy mit akarok, mindent megbeszélünk, nem a kifogásokat keresi hanem a megoldást.


Szóval ha rám hallgatsz, akkor nem húzzátok tovább ezt a kapcsolatot, és nem hagyod magad kihasználni. Eleinte rossz lesz, de ha találsz helyette egy normális pasit, befogod látni hogy sokkal jobb így, és helyesen döntöttél. :)

2018. márc. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kapcsolat, dobd ki a fenébe.

Az a baj, hogy ez alap probléma, és nem lesz jobb, mert ő nem törekszik rá, csak Te vergődsz.

Erre nem lehet jövőt építeni. Nem fog megváltozni.

2018. márc. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!