Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal nem lehet kommuni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal nem lehet kommunikálni, csak az ő szava számít, mit tegyek?

Figyelt kérdés

22 évesek vagyunk.

3 éve együtt.

A barátom ugyanolyan, mint az Anyja. Ha valami nem tetszik neki, elkezdenek veszekedni, és fújják a magukét. Nem lehet leállítani őket.

Sajnos mostanában ez már rajtam csattan a barátomnál. Ha valamit nem csinálok meg, vagy nem úgy, ahogy akarja, neki áll veszekedni velem.

Mondok példát:

-Tegnap jöttünk haza suliból/munkából, egyszerre végeztünk. Mondta, hogy menjek fel hozzá, beszélgetünk gy kicsit majd haza dob mert dolga van. Amikor a kapujukhoz értünk, közölte, hogy fürdik eszik és indulhatunk. Én meg megkérdeztem, hogy akkor minek jöttünk fel, ha ő így nem beszélgetünk meg semmi egyéb? Erre onnantól kezdve egész ma reggelig ezt hallgattam, hogy én mekkora egy paraszt vagyok.

-Szintén a napokban történt, hogy nála aludtam. Ő lefürdött(1 órát fürdött), majd mikor kijött(este 7-kor) közölte, hogy menjek fürödni. MOndom én még nem akarok mert én mindig 22-kor fürdök, erre rám förmed, hogy mi az, hogy én nem megyek most fürödni, és, hogy akkor nem filmezhetünk meg semmi. Mondom jó akkor megyek. Erre folytatja, hogy én mekkora egy bunkó vagyok, hogy nem fürdök le. Ezek után én pihentem, facebookoztam, majd megint rámförmedt, hogy mi az, hogy én nyomkodom a telóm, és nem simogatom őt.

Annyira elegem lett, hogy fogtam magam azt aludtam, ő meg egész éjjel jött és bújt hozzám.

Aztán megkérdezi, hogy mennyire szeretem, mondom nagyon, erre az a válasza, hogy jó mert ő nem érzi(ez mi?).

Egyszerűen egész nap piszkál meg ilyenek.

Ha meg külön vagyunk, dolgozunk, sulizunk, akkor meg óránként smst ír.


2018. márc. 15. 12:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott, ez csak rosszabb lesz.
2018. márc. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem értelek, szeretsz szenvedni vagy miért vagy még mindig ezzel a suttyóval? Ez már jobb nem lesz, arra ne számíts.
2018. márc. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Ez csak rosszabb lesz, hidd el. Meg jo, hogy nem eltek egyutt!
2018. márc. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen sutyerak nyomorekokat katalogusbol valasztjatok? Komolyan nem ertem. Velem egyszer beszelne igy, es az ajto masik oldalan talalna magat azonnal.
2018. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
és ez 3 év alatt most tűnt fel? Te is jól választottál...
2018. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Honnan szedtek össze ennyi hülyét?
2018. márc. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Eddig kontrollálta magát.

AMúgy sok jó tulajdonsága van, bármikor számíthatok rá, segít egy csomó mindenben, és nagyon megbízható, tehát az érme nem csak egy oldalú.

Eddig vak voltam a szerelemtől, meg még most is, csak már kezd egyre jobban zavarni ez a helyzet.

A szerelem nem mindig elég.

2018. márc. 15. 14:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Oké, akkor maradj vele, tűrd el, hogy egy bunkó paraszt, de ne is írkálj ide.
2018. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem te mar nem szereted ezt a fiut. Direkt provokalod, a viselkedeseddel.

Oke hogy te 22 orakkor furdesz, de mikor ott vagy nala, elterveztek valamit, pl filmet neztek, akkor miert nem lehet engedni neki kicsit? Miért nem lehetett elmenni 7 kor furdeni? Belehaltal volna? Ha ennyit nem vagy kepes a parodert megtenni mikor ott vagy nala, akkor szerintem hagyd az egeszet.

Meg mas orulne ha par percre lathatna a parjat, te meg kiakadsz azon, hogy minek kellet akkor felmenni ha o eszik meg furdik... Nem veszekedne veled ha latna, hogy neked is annyira fontos o, mint te neki.

2018. márc. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy ezt miért kell hagyni? Csöndben tűröd, hogy sértegessen órák hosszat. Szólj rá, hogy ne beszéljen így veled, nem a kapcája vagy, ő meg nem a gazdád, hogy utasítgasson, meg megszabja mikor fürödjél. És ha nem hagyja abba a hülyeségét, otthagyod, hazamész. Megmondod neki, hohy majd ha tud veled normálisan beszélni ill. viselkedni, majd szóljon. És ne izgulj egy percig sem, nem fog szakítani, hidd el, hogy a bocsánatodért fog esedezni. Ismerem már ezt. Meg abbol is látszik amit írtál, hogy mikor lesz.rtad és legeküktél aludni, már bújt is oda. És előbb utóbb leszokik erről, legalábbis valószínű, hogy alábbhagy a lendülete. De amíg eltűröd, ráhagyod, lenyeled, addig ez csak rosszabb lesz, hiszen veled megteheti. Szóval szedd össze magad, állj ki magadért.
2018. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!