Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom neten képtelen kommuni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom neten képtelen kommunikálni de 2 hét múlva távkapcsolatban folytatjuk (2000km). Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nyáron jöttünk össze, ők minden nyarat itthon töltenek de 2 hét múlva hazautazik Finnországba. Nagyon jó a kapcsolatunk, élőben órákat beszélgetünk, könnyesre nevetjük magunkat, jó vele a szex, minden csodálatos és borzasztóan megszerettem.

Mielőtt megismert nem használta az internetet, havonta max 1-2 alkalommal járt fel facebookra is. Amióta ismer lényegesen többször feljár de ott nem sokat tudunk beszélni mert neki nehezen megy. Ez most nem zavar mert minden nap látom élőben, de ha hazautazik nagyon félek, hogy nem fogjuk tudni tartani a kapcsolatot annak ellenére, hogy ő és én is akarjuk.

Egy évig kéne kihúzni távkapcsolatban amíg végzek a sulival itthon, minden hónapban kiutaznék hozzá (ők meg haza téli és nyári szünetben). De mégis félek, hogy a 3-4 hét alatt amíg nem látjuk majd egymást elhidegül a kapcsolat. :(

Azt mondta folyton hiányzok neki de egyszerűen ez a chatelés téma neki nem segít, nem is tudja mit írhatna ott. Nekem sajnos ösztönös, hogy írok mert évek óta használom a facebookot ezért is nehéz megszokni ezt.

Skype szerintetek jobban működhetne? Vagy miben segíthetnék neki?


2016. júl. 17. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, a skype segíthet, vagy bármilyen ilyen alkalmazás amin ingyen tudtok telefonon beszélni :) Sok olyan ember van, aki írásban kevésbé tudná kifejezni a gondolatait, párommal mi is beszélgetünk facebookon, nálunk is van olyan nincsen téma, de akkor mondjuk pár óráig nem is beszélünk. Távol lakunk egymástól, szóval igyekszünk tartani a kapcsolatot, estefele szoktuk egymást hívni, megosztjuk egymással, hogy mit is csináltunk aznap, ilyesmik :) Szerintem nektek is működhet, a lényeg, hogy ne legyen emiatt aggódás, hogy valamelyik fél nem válaszol napokig/hetekig, szóval ezt tisztázd vele hogy mondjuk minden nap felhívod stb. Sok sikert!

24/L

2016. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1


Ez olyan fura. Írásban pont könnyebb leírni a dolgokat.

2016. júl. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy többet lehet gondolkodni a válaszon, szebben fogalmazni stb, viszont telefonban sokkal hatásosabban lehet viccelődni, hallod a párod reakcióit, nekem így könnyebb megállapítani az érzelmeket, chaten simán lehet hogy valami rosszul esik de elrejti, hangja alapján meg ismerem annyira a másikat hogy tudjam hogy milyen a hangulata. Ami a kérdezőre vonatkozik, fel lehet vetni az ötletet, lehet nekik telefonban könnyebb :)
2016. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3


Nekem pont ezért "fekszik" jobban az írás. Nem nagyon vagyok mestere az érzelmek kifejezésének (sajnos, pedig van belőle sok), ahogy a negatívságok elrejtésének sem. Élőben sokkal "gagyibb" vagyok, mint írásban. Bár ennek egyik oka, hogy utálom a külsőm (nem passzió, mit az itteni bohócok többségénél, hanem tényleg komoly problémát okoz ez nekem).

2016. júl. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Párom pont az ellentetje, ő élőben nagyon jól kitudja fejezni magát és tényleg tele van érzelemmel, egyszerűen neten nem megy neki. És tényleg nem zavarna ha legalább egy országban laknánk, de két hét múlva 2000 km-re lesz tőlem. :(
2016. júl. 17. 12:45
 6/7 anonim ***** válasza:
skype+ webcam :)
2016. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást nem lesz gond kibírjátok. A párom külföldön dolgozik most 4 hónapig nem találkozunk nem első eset de kibírjuk mert szeretjük egymást.
2016. júl. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!