Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A házimunka megosztás befuccso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házimunka megosztás befuccsolt, mivel tudnám rávenni, hogy Ő is dolgozzon?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a barátnőm nem segít be egyáltalán sem a házimunkába. Jó, eddig nem szóltam, eltűrtem, csak 3 hónap után kicsit unalmas, fárasztó ez. Hazajövök fáradtan, utána takarítsak, meg főzzek. A Párom is dolgozik, de mindig korábban haza ér, én meg általában késődélután, elég sokat ingázok is. Tudtam, hogy nem egy házias csajszi Ő, dehát akkor is, némi támogatást azért elvárnék.
2018. márc. 28. 20:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

1. leülsz, és megdumálod vele

2. kidobod

3. tovább tűrsz

4. spórolsz házvezetőnőre

5. becsajozol, és minimum egy házitündérrel


válassz!

2018. márc. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%

Mert ugye csak véletlen, hogy pár óra elteltével pont ugyanolyan témában van kiírva két kérdés, miközben ez a téma igen ritkán szokott előfordulni?


Hát persze, hogy véletlen. :D

2018. márc. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Költőnő? ***** válasza:
100%
Ultimátum. Vagy ő is csinál vmit v mehet isten hírével. Olyan nincs, h egy kapcsolatban csak egy ember gályázzon folyamatosan.
2018. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Ne végezd el helyette a házimunkát, ha tovább dolgozol.

Ne főzzél este.

Szarj bele, ahogy ő.


Vagy szakíts.

2018. márc. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
48%
igazi lúzer,balek vagy örül a nőd hogy van ilyen papucs még.gratula.kirugnám mint macskát sza.ni.
2018. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
A férjem rend és tisztasàgmàniàs. Én is szeretem a rendet nah de az már bosszantó, ha kiveszem a ruhàm amit màsnap szeretnék felvenni reggel pedig nem talàlom, mert vissza van hajtogatva a szekrénybe. Nem b.. i,nem papucs egyszerűen ilyen beàllítottsàgú. De a lényeg, ha cseszegetett volna tuti kiosztom. Engem mint nőt zavart az, hogy haza esek munkàból és tvzek. Ő hazaesik és indítja a mosàst. Hàt nem éreztem magam nőnek. Ezen vàltoztattunk és nem bànom, hogy olyan férfi van mellettem aki nem a cselédem és fordítva. Próbàlj meg ott takarítani ahol éppen van esetleg kérd meg hogy dràgàm felkelnél addig ameddig megigazítom az àgyat vagy kimosom a huzatot? Ha ez nem b. ssza fel, akkor semmi. Akkor szokd meg
2018. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egy darabig te se csinálj semmit. Ha megesz titeket a kosz, hátha lép valamit.
2018. márc. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ki milyet szakít olyat szagol. Tudtad hogy nem egy házias nő, azt írtad. Akkor meg?!

Nem értem én néha az embereket, mint a nő aki összejön az agresszív állattal aztán meg van lepve hogy heti egyszer csattan a pofon.

2018. márc. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!