Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek eléggé kétségbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek eléggé kétségbe vagyok esve?

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú lesz. Van egy 22 éves barátom.4 hónapja vagyunk egyutt . Sokáig osztálytarsak voltunk. A kapcsolatunk előtt kétszer mást választott és egyszer szakított velem. Nagyon sokáig szerettem több mint egy évig vártam rá még ezek után is. Amiutan szakítottunk egy hétre más barátnője volt.

De valahogy megint össze hozott minket a sors nehezen megbocsátottam neki és ő ami jó létezik a földön mindent megigert. Eddig tartja is magát hozzá. Csak most van egy nagy gond én nem tudtam bele szeretni megint 4 hónap után sem. Amikor először szakított velem abban az időszakban sok rossz dolog történt és mély depresszióba estem. Hónapokig sírva keltem és feküdtem. 3 hónap után sikerült legyőzöm ideiglenesen. Ugyan is ebben a hónapban vissza jött. Egy olyan dolog miatt amit ő idézet elő. Beszéltünk a sex-rol ő eddig azt gondolta hogy szűz vagyok ugyan is ő az első barátom. De ez nem igaz egy olyan emberrel vesztettem el akivel nem kellett volna. Rokon volt. Ő durva volt velem és kihasznált úgy érzem mintha megeroszakoltak volna. Undorodom a szextől azóta. És amikor elmesltem neki ezt megint a mélybe zuhantam és olyanokat mondott hogy mással lefekudtem vele pedig nem akarok. És ő világosan tudta hogy ez mennyire fáj nekem ez a téma de mindig felhozza és egyszer csak így hozzám vágta hogy szeretné hogy 2 nap múlva megtörtenjen köztünk mert így elfelejtenem azt a rossz élményt. De mondtam neki hogy én még nem szeretném de ellenkezett végül nem lett belőle semmi. Mindig csókolózni akár hevesen amikor az ágyon fekszünk én mondtam hogy nem mert tudjuk hogy mihez vezet és néha csak feküdni szeretnék mellette és beszélgetni ő ezen felháborodott hogy hogyan mondhatok ilyet azt is mondtam hogy néha nem esik jól a csókolózás. Származási gondjaink is vannak amik eléggé meglatszodnak a két család közt. És személyiségbeli is én könyvelőnek készülök ő neki pedig nem sikerült sem a matek sem az angol érettségije. Engem ezek a dolgok nem zavarnak most de a jövőre nézve eléggé frusztrálóak. Ezzel az egész szeretkezeses dologgal azt szerettem volna mondani hogy ő nem nézte semmibe az öngyilkossági kísérleteim ami depresszió miatt jöttek elő,az érzéseim sem csak saját magát helyezte előnyben. Nem nagyon támogatott ez az időszak alatt pedig még dolgozni és enni sem tudtam ez a két hét alatt. Beszéltünk erről elnézést kért de megint csúnya dolgokat vágott a fejemhez.

Nem tudom hogy meddig várjak meg azzal hogy hátha bele szeretek és hátha olyan lesz mint régen.



2018. márc. 29. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Ez se nem felnőtt, se nem kapcsolat.

Te foglalkozz a sulival fiúzás helyett, ő meg keressen egy korban hozzá illő lányt, akit lehet dugni.

2018. márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Írtam osztálytarsak voltunk. 20 éves vagyok.
2018. márc. 29. 14:44
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Eleve hülye voltál hogy ezutan újra összejöttél vele. Ha nem hagyod el ugyan ezek várnak rád amiket most kapsz. Nem fogsz bele szeretni ezt már most megsúgom neked. Egyáltalán nem vagytok egymáshoz valóak.
2018. márc. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nálad belül összetört valami vele kapcsolatban. Ha visszaolvasod magad, látod, hogy visszaélt a helyzetével többször is, mást választott, egyzser már ott is hagyott. Te meg okkal nem bizol abban, hogy most másképp lesz.

Ráadásul visszaél a szexualitással, volt, hogy konkrétan zsarolt. Ez nagyon a legalja! Akkor lesz szex, ha te készen állsz rá. És még nem vagy ott, mert belementél egy numerába egy rokonnal. Lehet ezt a dolgot pszichológussal kéne átbeszélned, mert ezt a blokkot fel kell oldani, különben lebetonoz egy szexundort nálad, vagy legalább egy erős gátlást.


Én a srácot kiraknám. Hülyitett, szerintem ő megkapja mástól a szexet, mert nálad nem kapja meg, ha őszinte akarok lenni...


Szar lesz, igen, de ne akarj ilyen fiatalon egy olyan emberrel maradni, aki minden téren leamortizál!!!


29/N

2018. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 AndrejjaMarijann ***** válasza:
100%
Lelkileg kell rendbe szedned magad, akár szakemberrel is. Ez a fiú lefitymálja a szexuális félelmeid és ezt a nyomasztó emléked, amit egyáltalán nem értek, ha szeret téged. Egy szerelmes, igazi férfi nem erőltetné, nem kötné időhöz az első alkalmatokat egymással. Itt mind a kettőtök érzelmeivel gondok vannak. Az a baj, hogy ő nem fog segíteni neked leküzdeni a félelmed, mert durrbele szeretné, vad csókokkal, amik téged felzaklatnak.Totál érthető. De ő nem érti. Miért akarod őt szeretni?
2018. márc. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért szeretném szeretni mert jó ember. Félek nem találnék mást.
2018. máj. 18. 23:41
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, ez a félelem gúzsba kötő, de muszáj legyőznöd. Fogsz találni mást aki SOKKAL JOBB lesz!
2018. máj. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 AndrejjaMarijann ***** válasza:
100%

Méghogy jó ember....Ezt ő rágta a szádba?

És hogy nem találsz mást rajta kívül, azt nem mondta?

2018. jún. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem ezt én gondolom így. Mert csoda hogy ő ezek után elfogad engem. Es velem marad. Ha valakivel újra kéne kezdeni akkor megint elkéne neki mondani mindent és nekem ez nem menne.
2018. jún. 20. 23:02
 10/12 A kérdező kommentje:
Szakítottunk.
2018. jún. 22. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!