Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok olyan pasival akiben nincs meg a védelmező ösztön?

Figyelt kérdés
Egyszer történt egy eset, amikor durván beszóltak nekem, aminek nem volt valóságalapja, és a párom nem védett meg, sőt úgy éreztem, hogy ezután még közömbös is volt velem. Nekem ez nagyon fájt, és úgy éreztem hogy nem számíthatok rá a bajban. Továbbá az is zavar, h sosem kérdezi meg hogy épségben hazaértem-e. ( lehet csak azért, mert én mindig írok neki, hogy hazaért-e, és cserébe én is elvárnám, ) sőt a hazakiséréskor egyszer elmondta, h ő fél este hazamenni, amin eléggé meglepődtem, mert nem kisfiúról van szó, hanem 23 éves férfiről. Nekem ezek a viselkedési formák nem éppen mondhatóak férfiasnak, vagy szerintetek rosszul látom a dolgokat?
2018. márc. 31. 16:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
37%

"Hagyd a francba jobbat érdemelsz."


De bírom ezeket a "jobbat érdemelsz" baromságokat. Honnan tudod, talán ismered? Vagy szerinted mindenki alanyi jogon jobbat érdemel? Vagy csak a nők? Ne legyél már hülye.


Kérdező, miért őt választottad párodnak?

2018. márc. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
57%

Engem nem zavarna ha nem védene meg. Ki tudok állni egyedül is a saját igazam melett, nem bújok a pasim háta mögé h védjen meg. Nincs apa komplexusom hogy védelmezni keljen engem. Az hogy nem kérdezi meg hogy épségben haza értél nem nagy szám, folyamatosan irsz neki miért kérdezné meg ? Logikus hogy akkor haza értél ha vissza irsz.

Szerintem egy férfi ne úgy álljon a nő fele hogy gyenge akit védelmezni kell hanem tekintsen rá egyenrangú társként.

Nem örülnek neki ha a férfi rajtam gyakorolna a kis védelmező ösztönét idegesítene

2018. márc. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
36%

Vegyel egy gazspry-t.


Senki nem fog megvedeni.

Ha oten tamadnak ratok, akkor mi van?


Ciganynak tetszik lenni? Vagy pasinak?

2018. márc. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
39%

Vagy neki volt esze és nem állt le mindenféle brmokkal, mert annak verés lesz a vége.


Tudod, aki durván utanád szól, az bármit megtesz, akár ha olyan van, előkapja a pillangót...

2018. márc. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
58%
Nem hiszem. Elég töketlen apárod.
2018. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

És miért kell rögtön azt képzelni, hogy a kérdezőnek egy vadállat szólt be? Lehetett egy hülye haver is. Engem nem kell félteni, tökös nő vagyok, de ha a barátom annyit nem mondana ilyenkor, hogy vegyél vissza kisapám, ki is rugnám. Ellenkező esetben én is kiállnék, sőt ki is álltam érte.

Félni, meg persze hadd féljen, jogos, manapság nem ciki, főleg, ha olyan környéken lakik, én ezt megértem.

2018. márc. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
41%
"cserébe én is elvárnám," ha valakit szeretsz azzal önzetlen vagy és nem vársz el semmit cserében, normális esetben! De te tudod...
2018. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!