Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nagy bűn a flörtölés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nagy bűn a flörtölés?

Figyelt kérdés
Barátnőm mellett flörtöltem meg facebookon is nyomattam, jó köcsög dolog volt, elismerem. Aztán jöttek a féltékenykedések, amikor találkoztam a nővel, akivel előtte flörtöltem(haveri társaságban), de kidobtam, mert nem bírta felfogni, hogy attól én még nem csalnám meg.
2018. márc. 31. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert a megcsalás előszobája.
2018. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

A párod felé nagy ttiszteletlenség, és valóban az már a megcsalás előszobája. Ami face-en csak flörtölés, személyes találkozásnál már nyomulás, tök mindegy, hogy a haverok is ott vannak. Aztán persze ezek után meg bízzon meg benned.

Jobb is neki, hogy kidobtad, így esélye van egy normális pasival összejönni, aki nem csak bohóckodik vele.

2018. márc. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Fordított esetben mit gondoltál volna a barátnődről?

Szerencsére szakítottál, így van esélye megismerni egy felnőtt férfit.

2018. márc. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, mik a barátnőd korábbi tapasztalatai, vagy te mennyire vagy hajlamos a flörtön túl menni, de ha ebben nincs összhang kettőtök között, akkor nem működik a kapcsolat, és ennyi volt. Mennyi ideig voltatok együtt?


Én 33 éves nő vagyok, jelenleg nincs párom, de ha lenne, én úgy vagyok az ilyen flörtökkel, hogy amíg "én vagyok neki a főfogás", addig flörtölgethet.

2018. márc. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
71%
Mert neked sem esne jól, ha a csajod 5 kan közt vihorászna meg enyelegne.
2018. márc. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Majd rájössz egy olyan nő mellett, aki melletted flörtöl és ismerkedik.
2018. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ilyen volt az exem, mi egymás előtt flörtöltünk, de megbíztunk egymásban.
2018. márc. 31. 17:21
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Azt mégis az exed.

Jobb ha nem tudod, hány farkat lovagolt meg melletted.

2018. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%
Ismerek olyanokat, akiknek az ilyen flörtölgetések nem jelentenek semmi többet, csak jólesik húzni a másik nemet, csipkelődni. Egyéni jellemtől függ, hogy kell-e ebbe többet látni vagy sem.
2018. márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Aki monogám, annak bűn, aki nem monogám, annak nem az.
2018. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!