Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van velem a barátom ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van velem a barátom ha utálja a nagy melleimet?

Figyelt kérdés
A barátomnak alapvetően a kicsi mellek tetszenek. A nagyon pici mellek. Ami szinte nem is látszik ruhán keresztül. Csak kis mellű barátnői voltak. Én nem vagyok az! De amikor összejöttünk azt mondta,hogy nem ez miatt van velem és így is szeret nem csak a külsőmért és a melleimet is megszerette,szexinek tartja. Tényleg úgy vettem észre,hogy nincs vele gondja. Aztán nem rég amikor együtt mentünk ruhát vásárolni neki is nekem is..akkor amikor én próbáltam a ruhákat a párom néha megnézte,hogy jól áll-e rajtam a felső. De majdnem mindig olyan vàlaszokat adott mint "nagyon szűk a mellednél" "nekem nem tetszik, a melleid nagyok és ott feszül a felső" "túl kivágott nem jó" "hátha kicsi melled lenne akkor tökéletes lenne rajtad ez a felső" "szerintem ez kis mellűeknek lett tervezve,nem jó rajtad". Az őszínte véleménynek mindig örülök akkor is ha nem tetszik neki. Szeretem kikérni a véleményét néha én is segítettem neki a férfi részlegen vagy megdícsértem ha jól állt rajta valami. Nekem nagyon elegem lett a végére abból,hogy folyamatosan a mellemmel van a baj,nem jó,nem jó mert nem gomb méretű. Aztán nem messze tőlünk a boltban egy vékony lányra mutat akinek tényleg extra pici cicije volt. Rá mutat a párom,hogy "na látod neki valóak ezek a felsők,ezeket nem rád tervezték". Ott fogtam magam és elmentem. A ruhákat meg oda adtam a kezébe amiket próbáltam. Nagyon rosszul esett ez. Nehezen tudom elfogadni a melleimet. Már 5 éve csak zöldség,gyümölcs,joghurt, és csirke húsokon száraz húsokon élek. Nem eszek csokit,chipset,semmit. Ha moziba megyünk veszek vizet aztán semmi mást. A barátom meg pattogatott kukoricát eszik stb. Hetente 4x járok edző terembe. Szombaton és Vasárnap is futok. A hasam kockás. A karom izmos. Vékony vagyok,de a mellem nagy maradt. Abból szinte semmit nem fogytam. Sosem voltam dagadt. Kiskorom óta nagy melleim voltak. Általános iskolában a srácok csúfoltak,hogy mekkora "dudáim" vannak. A lányok szintén. A középsuliban szintén ezért cikiztek. Minden körülöttem lévőnek apró mellei vannak..vagy kb nincs is nekik. Én erősen elgondolkodtam a szakításon most. Nincs értelme így együtt lennünk. Szerintem a barátom nem szereti a melleim,csak azt hazudja. És ez a ruha boltban történő dolog is nagyon felmérgelt és azthittem sírva fakadok. Egy ruha sem jó rám. Takargatom inkább a melleimet. Ha otthon vagyok inkább bő pulcsit xxxxx-es ruhákat hordok,mert nem szeretem a melleim. A fürdő ruhában is utálom a melleim. Mert tudom,hogy a férfiak 99%-a nem szereti a nagy melleket. Az exem szintén nem szerette. Akikkel randiztam szintén nem szerették. Van egy férfi barátom aki szintén nem szereti. Ő pl azt mondta,hogy ez valami hülye tévhit,hogy ők a nagy mellekre buknak. A legtöbb férfinak a kicsi maroknyi mell méret tetszik. Azon is gondolkodom,hogy inkább levetetem,vagy valamit kikell már találni erre. Nem hiszem el,hogy onnan egy dekát nem tudok fogyni. És valamennyire lóg is. De erről nem tehetek. A gravitáció lehúzza. Hiába edzek,és vagyok vékony a melleim nem fognak az egekbe csúcsosodni és úgy maradni. Szerintetek is a barátom arra célozgatott,hogy a melleim nagyok és nem tetszettek a rajtam lévő ruhák neki? Most már tagadja,de kértem,hogy ne is beszéljünk erről,mert annál őszíntébb választ mint amit a boltban adott..nem mondhat és le___om már. Én sosem mondtam,hogy amúgy simán lehetne rajta több izom. Mert nem érdekel. Ő is edz,izmos. De bele köthetnék ebbe abba. Azzal is jöhetnék,hogy nem túl nagy a férfiassága. Nem elég nekem a 17cm. Lehetne mondjuk nagyobb picit. De nem mondom,mert amúgy nincs így. Nem értem miért van velem,ha nem is tetszem neki. Jólnézki,tapadnának rá a nők. Simán találhatna magának mást is.
2018. febr. 5. 09:25
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:

[link]


Nekem kb ekkorák a melleim. De vékony vagyok.

2018. febr. 5. 09:28
 2/46 A kérdező kommentje:

[link]


A férfiaknak - barátomnak meg ekkora tetszik. És pl annak a férfi barátomnak is. Max ekkora jön be.

2018. febr. 5. 09:29
 3/46 anonim ***** válasza:
2%
Ez nem kamu kérdés?
2018. febr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
84%
Mondd meg a barátodnak, hogy vagy kifizeti a mellkisebbítő műtétedet, vagy takarodjon a halál phaxára.
2018. febr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
12%
Kamu. A linkelt lanynak B-es melle van. Nem kicsi. Az enyem kics.A-as.
2018. febr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
72%

Ha nem kamu a kérdés:

kérdező, te extrém önbizalomhiányos és hisztis vagy. Az, hogy a párod őszintén megmondja, hogy az adott felsőt kire tervezik és kinek áll jól, NEM azt jelenti, hogy "fúúúúú, az a mell tetszik nekem". Hanem az, hogy te nem az alkatodhoz választasz ruhát. Rengeteg más ruha van, ami a nagyobb mellekhez áll jól. Fogadd meg a tanácsát, és válassz az alkatodhoz ruhát, ha meg nem, akkor ne gondolj a kommentárjaiba olyat, ami nincs benne!

2018. febr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

Nem kamu! Tényleg ez történt velem. Nem hazudok! Próbálok olyan ruhákat vàlasztani amik jók rám. De mindenben látszani fog valamennyire a mellem

És az utcára munkahelyre nem vehetek fel hatalmas bő polókat.

2018. febr. 5. 09:53
 8/46 A kérdező kommentje:
Oké bocsi én kép alapján nem tudtam megmondani hányas a nőnek a mell mérete. Csak azt láttam,hogy pici.
2018. febr. 5. 09:55
 9/46 A kérdező kommentje:
Különben ellenkezőleg. Majdnem minden ruha a kiss mellűekre van tervezve. Egy nagyobb mellűnek sokkal nehezebb ruhát találnia magára. Legalábbis nekem ez nagyon macerás szokott lenni.
2018. febr. 5. 09:56
 10/46 A kérdező kommentje:
Nem voltam önbizalomhiányos amíg nem hallottam folyamatosan azt,hogy "kicsi mell" "kicsi mell" "kicsi mell". Hisztis sem vagyok. De nem tudom mondjuk neki hogy esett volna ha pl alsó nadrágokat próbálna. Tegyük fel,hogy adott lenne egy ilyen szituáció. Mert amúgy azt nem lehet felpróbalni simán. De ő sem örült volna ha azt hallja tőlem " nem jó ezt a nagy farkúaknak tervezték" nem jó neked kicsi a farkad nézz más alsót".
2018. febr. 5. 09:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!