Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudok elszakadni a mérgező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok elszakadni a mérgező párkapcsolatomtól, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Kb 3-4 hónapja összejöttem a munkahelyi felettesemmel. Elég gyorsan alakultak a dolgok, semmi előzmény nélkül, egy elcsattant csók és együtt töltött éjszaka után (nem volt szex) egyik pillanatról a másikra mar együtt is voltunk. A viták nagyon hamar kezdődtek. Minden apróságon megharagszik, és nekem sincs egy kimondottan békés nyugodt természetem. Nagyon csúnyán beszél velem amikor ideges, lehord mindennek, szid stb, már csak a verés hiányzik, de akkor tuti betelne a pohár. Sokszor még gyerekesen is viselkedik, bedurcizik, kimegy a házból az éjszaka közepén egy vita után stb. Pár ilyen vita után felhívtam rá a figyelmét hogy ez így nem mehet tovább, elmondtam min változtasson, olyankor persze minden bűnét megbánta stb stb csak hogy megbocsássak neki, de max egy hét múlva mintha el is felejtette volna őket. Egyik ilyen alkalommal felhoztam a szakítást is, de végül kibékültünk. Egyébként amikor nem veszekedünk akkor elvagyunk, nagyon szeretek vele összebújni, meg szeretem is őt. Folyton mondja ő is hogy szeret, hogy mindenkinél, még saját magánál is jobban szeret, de a veszekedések mindent megcáfolnak számomra. Amúgy már félig meddig be is költöztem a lakásába, csomó cuccom volt nála. Pár napja volt a szülinapom, és ajándékba csak egy kis sziri-szari aranyozott bizsu karkötöt kaptam tőle(tudjátok azok amik egy hét alatt megbarnulnak a víztől), ami még csak nem is tetszett, ráadásul volt rajta egy hópihe is, ilyen téli karkötő amúgy, én pedig március végén születtem. Nem vagyok olyan anyagias, nem a pénzéért vagyok vele,sosem kérek tőle semmit, ne értsetek félre, de úgy érzem ha olyanokat mond nekem hogy én vagyok élete szerelme, stb akkor nem egy olcsó piaci karkötőt fog venni nekem szülinapomra, főleg hogy nagyjából 400ezres fizetése van. A munkahelyünkön van még egy pár, ott a srác a lány szülinapjára ( ami karácsony előtt volt 4nappal) pandora karkötőt vett, tortát csináltatott a közös képükkel, és vett egy olyan dobozos drága rózsát, és még karácsonyra is vett neki drága luxus parfümöt. Pár napja pedig "csak úgy" kapott egy iphone 8at. Szóval még azt sem mondhatom, hogy nem volt ötlete mit vegyen nekem, hiszen a sráccal nagyon jó barátok. Emellett,még szülinapomon is képes volt csinálnia az eszét, ugyanis reggel mikor felkeltem( kellett menjek egyetemre) kért hogy vigyek be neki a szobába egy pohár üdítőt, be is vittem és képes volt felállni az ágyból és kiönteni az üdítőt a kagylóba mert véletlenül nem az ő poharába töltöttem. Rosszul esett de direkt nem is mondtam semmit, nehogy vita legyen belőle. Egyszóval még csak különlegesnek sem éreztem magam.

Lényeg a lényeg, most pár nappal szülinapom után,megint összevesztünk, olyan ocsmányul beszélt velem mint még soha, természetesen az "én hibámból", és kitett az éjszaka közepén a lakásából, és hogy befejeztük. Mondta hogy pakoljak és tűnjek el onnan. Szóval elmentem tőle 2 hátizsákkal és vagy 4 teli bevásárló szatyorral az éjszaka közepén.

A nagy baj az hogy munkatársak vagyunk minden nap kell lássam és nem tudom mi lesz így tovább. Sajnos szeretem, de nőként nem érzem úgy hogy velem így akárki is bánhat. Nélküle viszont nagyon magányos vagyok. Nem tudom mi tegyek:(

21 L /22F


2018. márc. 31. 21:30
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Természetesen szex is volt, hiszen neki mindennapos igénye, sokszor rám is erölteti, és ha netalán pedig sikertelen a próbálkozása akkor megsértődik és megint megy a vita. Nyilván rátértem az anyagi részre mert nagy a fizetése, és még szülinapomra se vett "semmit". Valentin napra úgyszintén semmit, igaz nem volt a városban akkor pár napig, de még csak egy "boldog valentin napot" sem mondott.
2018. márc. 31. 21:40
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont összeilletek.

31N

2018. márc. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
92%

"nőként nem érzem úgy hogy velem így akárki is bánhat"


Egyrészt nem vagy nő, csak egy 21 éves kislány.

Másrészt, látod, bánhat, hiszen elnézed neki.

2018. márc. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem te csak a pénzét szereted nem az embert, mert egy normális ember nem nézi el azt, ha rosszul bánnak vele (még pocak se nézi el a reklámban :D) szóval csak a pénz a motivációd és az, hogy be is fészkelted magad már hozzá. Az ilyen csajokat lehet a leghülyébbnek nézni amúgy meg csalni agyba-főbe, mint e, aki azt hiszi magáról ő a májer, de közben nem lát el a szemellenzőtől, addig ameddig kellene :d
2018. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
nagyon gáz. szerintem ne menj vissza hozzá. azt mondjuk nem értem, hogy lehet 22 évesen a főnököd. nem semmi.
2018. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
A válaszolóknak üzenem, hogy nem kezdtem el hisztizni neki az ajándéka miatt, sőt még örültem is neki és mondtam is hogy tetszik, illemből persze. De azért mégis csak rosszul esett. Én az exemnek mindig igyekeztem tökéletes szülinapi hangulatot varázsolni tortával, személyre szabott ajándékkal közös programmal stb
2018. márc. 31. 21:50
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Látod ez vagy te tudtam, írod, hogy megjátszottad, hogy örülsz neki...mi a fenének, mikor tudtad, hogy lószart se ér az neked? Akkor meg kellett volna mondanod azonnal neki. Nagy színésznő lehetsz és most már tuti, hogy a pénzért meg a lakásért csinálod az egészet .
2018. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
És nem a pénzéért vagyok vele együtt, nagyjából nekem is annyi a fizum mint neki.
2018. márc. 31. 21:52
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom komolyan venni, mert ez hiszti, amit írtál és tiszta anyagias írás, bárki elolvassa azonnal ez jön le neki. Ha nekem nem tetszik valami, akkor nem fogadom el (én vagyok ilyen bunkó amúgy, de legalább őszinte és nem mosolyogva fogadom el, amit tudom, hogy nekem szart se ér és semmit se jelent).
2018. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Mellesleg a lakás nem az övé, albérletben lakik egy másik kollégánkkal együtt, és még autója sincs és jogsija sem. Nem a pénzéért jöttem össze vele. Nem pénzel engem soha, moziba szoktunk eljárni az szokta fizetni, meg mikor a városban eszünk, de én is ugyanúgy fizettem már neki sokszor. Főzni is szoktam neki, a bevásárlást is én fizetem olyankor, nem probléma a pénz.
2018. márc. 31. 21:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!