Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Szégyenlem, de beleszerettem egy buszos pasiba, sajnos van családja, de belemenne egy menetbe annyira hiányzik már. Mit tegyek?
2017. okt. 19. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Eskuszom, ez nokent olvasni is megalazo...
2017. okt. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
lol
2017. okt. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak valamiféle idealizált kép ez és csak kevered a szerelemmel? Mert a buszvezetők egy nagyon férfias képet sugároznak magukról: "...fogják azt a malomkő méretű, óriási kormányt, és terelgetik ezt a hatalmas járművet, közben a buszon lévő rengeteg utas életére is vigyáznak és engem ez magvadít, fúúú, kész vagyok teljesen, és akkor ott van még az a szexi egyenruha is, váááá..." Nem valami ilyesmit érzel inkább? Ez csak egy idealizált kép, köze nincs a szerelemhez. Vélhetően nem is tudsz a pasiról túl sokat, igaz? Mennyit dumáltatok már?
2017. okt. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem a korodat, ha nem haragszol? :)
2017. okt. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na és akkor mi van, ha le akar vele feküdni? Mindketten elélveztek, és mehet tovább a busz. :)) Nem kell ezt túlkombinálni. Hogy családja van, az az ő családja, az ő baja. Hajrá!
2017. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek, 19 vagyok. És nem idealitált helyzet ez, hanem tényleg szerelem.
2017. okt. 19. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Hú. Légyszives keress rá itt az oldalon a 'buszsofőr' kifejezésre.


A buszsofőrök szédítenek szinte minden szembejövőt. Csak egy lyuk vagy a szemében. Óriásit fogsz koppanni, ha belemész. Ráadásul gondolj bele a felesége helyzetébe...


Légy Nő és legyen tartásod, ne csak egy csitri, aki azonnal szétdobja a lábát.

2017. okt. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!