Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 10 ből hány gyerek születik más apatol a csaladba?

Figyelt kérdés
Úgy értem a nő megcsalja a férjét,és mikor megszületik a gyerek akkor nem hasonlit az apara,de a nőnek egyetlen rokonara sem,és a férj rájön az idegen vonasokbol.
2018. ápr. 1. 03:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Passz. A környezetemben az összes gyerek kifejezetten az apjára ütött, de amelyik anya vonásait örökölte, az is apás valamennyire. Szóval nem hiszem, hogy sok. Az én fiam is tiszta apja, semmi szüksége tesztre, gyakorlatilag úgy néz ki, mint a férjem gyerekként. :)
2018. ápr. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Passz:))

Két kollégánál volt váláskor, hogy a tini korú gyerekekhez, vér szerint, semmi közük. Ez is csak azért derült ki, mert a nők veszekedés köuben elszólták magukat.

2018. ápr. 1. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Különböző orvosi statisztikák szerint a gyerekek 8-15 %-a.
2018. ápr. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
30%
Az unatkozó munkanélküli roma családokban jellemzőbb ez nem rasszizmus ez tény.
2018. ápr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%

Hol? :D

Afrikában, ha a 6 purgyéból 3 a tiéd, akkor már egy rendes asszony a feleséged.

Romáknál szintén.

Viszont egy átlagos európainál olyan 15% az esélye a felmérések szerint.

Azert az meg elég kemény, hiszen a kétgyerekes háztartások a legjellemzőbbek, szal jó az 30-nak is.

Az meg akkor kb minden 3-4 család.


Remélem hogy nem igaz, mert elég durva.

Egyébként én a környezetemben csak pár esetet tudok, szal azért is nehezen emészthető ez az egész.

2018. ápr. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

Ehhez a mai világban nagyon hülyének kell lenni... mármint a nőnek. Rengeteg lehetőség van normális védekezésre, ritka ostoba, aki véletlenül bekapja a legyet a szeretőtől.

Ismerek valakit, aki már a házasság előtt is csalta a férjét, de arra ő is kínosan ügyelt, hogy a gyerekek a férjétől legyenek.

2018. ápr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
32%
Amelyik családban más apától van a gyerek, ott nem arról van szó, hogy nem vigyázott a nő. Ott direkt akart a nő gyereket egy jobb külsejű vagy dominánsabb férfitől.
2018. ápr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

ma 09:45 Az emberek nagyon különbözők. Ismerek olyan nőt, aki házasság alatt, kiszemelt egy pasit, hogy tőle kell neki gyerek.

Mikor sikerült tőle teherbe esnie, még büszkén el is újságolta a párjának:)

Na és csodálkozott, miért akar válni a férje?

2018. ápr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az én szüleim 2 gyereknél megálltak... :-D
2018. ápr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Igaz, nem vettem számításba,hogy esetleg direkt mástól akar. Na de azért ez is elég nagy hülyeség, pont ezen simán lebukhat...
2018. ápr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!