Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 10 ből hány gyerek születik más apatol a csaladba?

Figyelt kérdés
Úgy értem a nő megcsalja a férjét,és mikor megszületik a gyerek akkor nem hasonlit az apara,de a nőnek egyetlen rokonara sem,és a férj rájön az idegen vonasokbol.
2018. ápr. 1. 03:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, ez a direkt mástól aztán meg is mondja a férjének kb legenda kategória. :D

A legtöbb becsúszik, kész.

2018. ápr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A GYK bölcsességek szerint 10-ből 11-12, de legalább 80%.

A vonásokra ne nagyon építs, - nekem van örökbefogadott gyerekem, és hány ezerszer mondták már, hogy le se tagadhatnám... XD

(nem is)

2018. ápr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
ma 10:31 Nem legenda:) A nő és a pasi felesége, még a fészen is szidták egymást:) Az egész, egy netes játékban játszó ismerősi csoportban történt:) Abban az időben, tartottunk bulikat, összejöveteleket:) Úgy 4 éves eset. Azóta, a válás megtörtént. A kedélyek lenyugodtak:)
2018. ápr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Na jó, el tudom képzelni, főleg, hogy kicsit részletesebben leírtad, hát vannak hülyék :D
2018. ápr. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Az meg akkor kb minden 3-4 család.


Remélem hogy nem igaz, mert elég durva."


Akkor gondolom abba még bele se gondoltál, hogy ha ennyi kakukkfióka van, akkor mennyi megcsalás lehet :)

Mert ugye nem minden félrekefélésből lesz gyerek.

2018. ápr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én is olvastam a statisztikát,de a 15%-ba azok a párok is bele tartoznak,amikor a férj tud róla,hogy nem vér szerinti a gyereke,pl.a férj nemzőképtelen,spermadonort vettek igénybe,a lombik programhoz idegen spermát használtak,stb..

A tényleges kakukkfióka kb3-7%.Szerintem még ez is nagyon durva szám.

Én sem tudok attól undorítóbb dolgot elképzelni,hogy valaki egy életen át neveli más gyerekét,pláne úgy,hogy az asszony tudja az igazat.

Egyébként azzal magyarázzák,hogy a nők az ovulációjuk idején kívánják legjobban a szexet,ilyenkor csalják meg legtöbbször a férjüket.

2018. ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
12es ! Létezik ilyen ezt ha jól tudom környezeti hatásnak hìvják. Sok nőnek ez a szerencséje.
2018. ápr. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Én is olvastam a statisztikát,de a 15%-ba azok a párok is bele tartoznak,amikor a férj tud róla,hogy nem vér szerinti a gyereke,pl.a férj nemzőképtelen,spermadonort vettek igénybe,a lombik programhoz idegen spermát használtak,stb..,"


Ez volt a magyarázat, mert elég sokan elmentek utána egy ilyen vizsgálatra.

Holott a kutatók elmondták, hogy ilyen nincs, mert válogatott minta volt ugyanis nem a kakukkfióka keresés volt a cél, hanem egyszerűen az öröklődést vizsgálták.

2018. ápr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!